Darmowa dostawa od 400,00 zł

Produkty pirotechniczne

Rodzaje fajerwerków
Wraz z rozwojem pirotechniki pojawiały się coraz to różnorodniejsze i nowocześniejsze fajerwerki. Różnią się wyglądem, efektem co do rodzaju, wielkości i czasu trwania, oraz pod względem wizualnym, świetlnym, kolorystycznym oraz dźwiękowym.
Czytaj więcej
Zestawy DSO, czyli fajerwerki na wesele
Wesele to wyjątkowa impreza, która nie może obyć się bez nadzwyczajnych atrakcji, dzięki którym zostanie ono w pamięci zaproszonych gości przez długie lata. Najczęściej wybieraną atrakcją w sezonie weselnym przez organizatorów ślubnych są fajerwerki. Stwórz wspaniałe widowisko za pomocą zestawów DSO, czyli zestawów fajerwerków Do Samodzielnego Odpalenia.
Czytaj więcej
Petardy dymne - sklep
Petarda dymna zwana również flarą dymną to produkt pirotechniczny, który wytwarza dym w większej lub mniejszej ilości. W naszym sklepie z petardami dymnymi znajdują się rozmaite race dymne najlepszych producentów w różnorodnych kolorach.
Zobacz co to są petardy dymne, jakie są ich rodzaje oraz jak ich używać.
Czytaj więcej
Proszek holi - czym jest?
Jest to kolorowy proszek jest pozyskiwany z roślin rosnących w Indiach. Dzięki naturalnemu pochodzeniu jest bezpieczny dla skóry i bez problemu schodzi z większości materiałów. Proszek holi jest dostępny w postaci pneumatycznych tub, wyrzutni lub w czystej formie.
Czytaj więcej
Rakiety - symbol sztucznych ogni
Rakiety to często kupowane fajerwerki w naszej hurtowni. Niezwykły efekt pirotechniczny połączony z niską ceną rakiet pozwala na stworzenie pięknego widowiska na niebie, któremu towarzyszy świetna zabawa.
Czytaj więcej
Rzymskie ognie - 4 fakty
Rzymskie ognie to bardzo popularne fajerwerki, dlatego z powodzeniem odpalane są na imprezach takich jak Sylwester, wesele, urodziny lub imprezy firmowe. Jakość i widowiskowość efektu oraz niska cena w naszej hurtowni powodują, że niezwykle często znajdują się one w koszykach naszych klientów.
Czytaj więcej
Fontanny – widowiskowe fajerwerki
Fontanny fajerwerków inaczej zwane wulkanami to niezwykle widowiskowe sztuczne ognie.  Swoją nazwę zawdzięczają kształtowi. Fontanny fajerwerków różnią się miedzy sobą ilością materiału pirotechnicznego, a także efektami wizualnymi.
Czytaj więcej
Fajerwerki i ich efekty świetlne
Na rynku, w tym również w ofercie naszej hurtowni fajerwerków, można spotkać rozmaite sztuczne ognie różniące się m.in. efektami świetlnymi. Fajerwerki mogą mieć różne efekty świetlne. Sprawdź najpopularniejsze efekty wizualne sztucznych ogni dostępnych w naszej hurtowni fajerwerków. Są to między innymi efekty wierzby, peonii, chryzantem, palmy, efekt kulisty, czy też efekt crackingu.
Czytaj więcej
Zaufane Opinie IdoSell
4.86 / 5.00 1565 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-19
Szybka dostawa ,towar zgodny . Urodziny się udało dzięki piro
2024-07-02
Ok.
pixel