Darmowa dostawa od 400,00 zł

Rakiety - symbol sztucznych ogni

2020-05-09
Rakiety - symbol sztucznych ogni

Co to są rakiety?

Rakiety to rodzaj sztucznych ogni, który powstaje z połączenia papieru lub tworzywa sztucznego z mieszanką pirotechniczną. Fajerwerki w formie tuby (rakiety) odpalane są za pomocą lontu, dając przepiękne efekty wizualne, świetlne oraz dźwiękowe. Niska cena wraz z efektownością pokazu sprawia, że są to często kupowane sztuczne ognie w naszym sklepie z rakietami. Cechą charakterystyczną rakiet jest własny silnik "rakietowy", który wznosi ładunek pirotechniczny w przestrzeń.

Efekty rakiet

Rakiety są fajerwerkami o różnorodnych efektach wizualnych, świetlnych i dźwiękowych. W ofercie naszej hurtowni znajdują się rakiety z efektami pirotechnicznymi jak między innymi różnokolorowe palmy, gwiazdy, peonie, a także efekt crackingu czy gwizdu z końcowym wybuchem. Dzięki tak szerokiej ofercie rakiet z niezwykłymi efektami świetlnymi każdy może stworzyć wyjątkowy pokaz pirotechniczny przy użyciu jedynie kilku rakiet.

Rakiety - sklep

W naszej hurtowni sztucznych ogni znajdują się rakiety fajerwerków w różnych rozmiarach. Posiadamy rakietki o najmniejszym kalibrze i rozpiętości efektu w niewielkiej cenie, a także ogromne rakiety z niezwykłymi efektami mieszanki, które wybuchają na wysokości dziesiątek metrów.

Rakiety fajerwerków w naszej hurtowni to najczęściej zestaw kilku sztuk (dotyczy głównie małych rakiet). Im większy efekt wybuchu, tym zazwyczaj jest mniejsza ilość rakiet w zestawie. Największe rakiety sprzedawane są pojedynczo.

Rakiety, a bezpieczeństwo

Należy podkreślić, że rakiety to jedne z najniebezpieczniejszych fajerwerków dostępnych na rynku, dlatego należy zachować szczególną uwagę przy ich odpalaniu. Każdy zestaw rakiet jest certyfikowany oraz posiada pełną instrukcję w języku polskim, z którą należy zapoznać się przed odpaleniem rakiet. Dużo bezpieczniejszym wyborem są race morskie.

Pokaż więcej wpisów z Maj 2020
Zaufane Opinie IdoSell
4.86 / 5.00 1565 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-19
Wszystko super
2024-07-16
Szybka dostawa. Solidnie zapakowany towar
pixel