Darmowa dostawa od 400,00 zł

Zestawy

( ilość produktów: 22 )

Duże zestawy fajerwerków do samodzielnego odpalania (DSO) są idealnym rozwiązaniem na duże imprezy. Wesela, imprezy sylwestrowe, urodziny czy inne prestiżowe wydarzenia. Są również świetnym rozwiązaniem dla sal weselnych i bankietowych. Główną zaletą zestawów DSO (Do Samodzielnego Odpalania) dostępnych w naszym sklepie jest łatwość obsługi. Już po jednorazowym odpaleniu możemy podziwiać długi pokaz fajerwerków. Zestawy prestiżowych fajerwerków są zatem tańszą alternatywą dla profesjonalnych pokazów pirotechnicznych. Nie wymagają żadnych pozwoleń. Do stosowania LEGALNIE przez cały rok na terenach prywatnych.

Pokazy fajerwerków w skrzyniach

Fajerwerki w skrzyni - zestaw DSOWchodzące w skład zestawu DSO efekty pirotechniczne zostały specjalnie zaprojektowane przez najlepszych konstruktorów fajerwerków. Zbudowano je w taki sposób, aby przedstawiały jak największa ilość różnorodnych efektów pirotechnicznych. Ładunki mogą być wystrzeliwane pionowo, panoramicznie lub w sposób mieszany. Można powiedzieć, że są to bardzo duże fajerwerki złożone z różnorodnych efektów. Często występują w mieszanych kalibrach od 0.8 mm do 45 mm. Dodatkowo w dużej części oferowanych zestawów ulega zmianie intensywność wystrzału materiału pirotechnicznego. Zmianie ulega również kąt wystrzeliwanych ładunków. Dzięki temu każdy pokaz fajerwerków dostępny w naszym sklepie jest niezwykle widowiskowy i spektakularny. To wszystko dostarczamy na palecie i w bezpiecznych skrzyniach transportowych.

W razie pytań z chęcią doradzimy, który zestaw wybrać do danej lokalizacji i na daną uroczystość. Zestaw należy również ustawić w odpowiednim kierunku i bezpiecznej  odległości - w zależności od efektu. Dla przykładu, kiedy zestaw DSO zawiera w sobie efekty panoramiczne, to należy go umiejscowić w lokalizacji z dużą przestrzenią dookoła. W przeciwnym wypadku istnieje ryzyko zaprószenia ognia (np. od iglastych drzew).

Czym są zestawy fajerwerków DSO?

Zestawy fajerwerków są po prostu "dużymi fajerwerkami". Głównie są to wielostrzałowe wyrzutnie, które mają nawet powyżej 500 wystrzałów oraz trwają kilka minut. Zestaw fajerwerków DSO jest złożony z kilku "mniejszych" wyrzutni, które zostały ze sobą połączone za pomocą systemu lontowego. Dzięki czemu można cały zestaw odpalić za pomocą jednego lontu. Zestawy DSO występują również pod innymi nazwami. Często są to zestawy wyrzutni złożonych, compound cakes lub compound fireworks.

Zestawy fajerwerków DSO - który wybrać?

Nasz sklep z fajerwerkami wyspecjalizował się w produkcji i dystrybucji potężnych zestawów DSO. Obecnie są to tak duże fajerwerki, że wymagają transportu paletowego. Ciężko znaleźć na rynku europejskim jakikolwiek mocniejszy wyrób pirotechniczny. Przynajmniej na czas pisania tego opisu. Do najbardziej popularnych zestawów DSO naszej produkcji są poniżej.

POKAZ FAJERWERKÓW GUY FAWKES - PTS3

To aż 268 strzałów w kalibrze od 1" do 1,2". Wszystko wypchane mieszanką pirotechniczną najwyższej jakości. Mix kolorów i efektów. Czas trwania pokazu, to 101 sekund. Dzięki czemu uzyskujemy ponad 2 potężne wystrzały na sekundę. Zestaw pirotechniczny składający się z trzech sekwencji o różnej intensywności. Pokaz ten inspirowany jest postacią Guya Fawkesa, a jego efekty obejmują m.in. gwiazdy, pękające chmury, fajerwerki z efektem wodospadu oraz głośne wybuchy. Produkt ten jest przeznaczony dla osób pełnoletnich i może być wykorzystany wyłącznie na zewnątrz.

POKAZ FAJERWERKÓW SPITFIRE - PTS2

To zestaw pirotechniczny, który składa się z dwóch sekwencji o różnej intensywności. Zestaw ten zawiera efekty pirotechniczne, takie jak m.in. fajerwerki z efektem wodospadu, pękające chmury, gwiazdy oraz głośne wybuchy. Cały pokaz trwa około 120 sekund, a produkty te są przeznaczone dla osób pełnoletnich i mogą być wykorzystane tylko na zewnątrz. Zestaw "SPITFIRE SKRZYNIA PTS2" został stworzony przez renomowaną firmę PyroTech, która gwarantuje wysoką jakość i bezpieczeństwo swoich produktów.

Zaufane Opinie IdoSell
4.86 / 5.00 1533 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-11
realizacja szybka i zgodna z opisem
2024-06-01
Super! Wrócę wkrótce z kolejnym zamówieniem ! :)
pixel