Darmowa dostawa od 400,00 zł

Odstąpienie od umowy

ODSTĄPIENIE OD UMOWY

 • Prawo do odstąpienia od umowy
  1. Klientowi, który jest Konsumentem przysługuje 14 dniowy termin do odstąpienia od umowy. Konsument ma prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy.
  2. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia drogą pocztową na adres PyroTech, ul. Franciszkańska 66/68, 91-825 Łódź lub drogą elektorniczną na adres email zamowienia@hurtownia-fajerwerki.pl.
  3. Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza (załącznik nr 1 poniżej) odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe. Mogą Państwo również wypełnić i przesłać formularz odstąpienia od umowy lub jakiekolwiek inne jednoznaczne oświadczenie drogą elektroniczną na naszej stronie internetowej https://hurtownia-fajerwerki.pl. Jeżeli skorzystają Państwo z tej możliwości, prześlemy Państwu niezwłocznie potwierdzenie otrzymania informacji o odstąpieniu od umowy na trwałym nośniku (na przykład pocztą elektroniczną).”.
  4. Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.
 • Skutki odstąpienia od umowy
  1. W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem.

  Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

  Jeżeli konsument otrzymał rzeczy w związku z umową:

  a) Proszę odesłać lub przekazać nam rzecz pod adres PyroTech, ul. Franciszkańska 66/68, 91-825 Łódź, niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni.

  b) Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy.

  c) Odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

 •  

  ZAŁĄCZNIK NR 1


  FORMULARZ ODSTĄPIENIA OD UMOWY


  (formularz ten należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy)


 • Adresat [PyroTech ul. ul. Franciszkańska 66/68, 91-825 Łódź, zamowienia@hurtownia-fajerwerki.pl, kom: 791-250-392]


 • Ja/My(*) niniejszym informuję/informujemy(*) o moim/naszym odstąpieniu od umowy sprzedaży następujących rzeczy(*) umowy dostawy następujących rzeczy(*) umowy o dzieło polegającej na wykonaniu następujących rzeczy(*)/o świadczenie następującej usługi(*)


 • Data zawarcia umowy(*)/odbioru(*):


 • Imię i nazwisko konsumenta(-ów):


 • Adres konsumenta(-ów):


 • Podpis konsumenta(-ów) (tylko jeżeli formularz jest przesyłany w wersji papierowej):

 • Data: (*)


  Niepotrzebne skreślić.

 • Zaufane Opinie IdoSell
  4.86 / 5.00 1540 opinii
  Zaufane Opinie IdoSell
  2024-06-23
  szybka i sprawna realizacja zamówienia
  2024-06-03
  wszystko zgodnie z opisem. działa efekt zrobił to co trzeba. godne polecenia. obsługa najwyższy poziom.
  pixel