Darmowa dostawa od 400,00 zł

Zestawy DSO, czyli fajerwerki na wesele

2020-05-09
Zestawy DSO, czyli fajerwerki na wesele

Wesele to wyjątkowa impreza, która nie może obyć się bez nadzwyczajnych atrakcji, dzięki którym zostanie ono w pamięci zaproszonych gości przez długie lata. Najczęściej wybieraną atrakcją w sezonie weselnym 2018 przez organizatorów ślubnych są fajerwerki.

Fajerwerki

Fajerwerki na wesele to wyjątkowy spektakl, dzięki któremu całe niebo mieni się tysiącem kolorów. Niepowtarzalność choreografii pirotechnicznej tworzy przepiękne widowisko, wzbudzające podziw, a także wzruszenie wśród zaproszonych na wesele gości. Dzięki zapewnieniu takiej atrakcji masz pewność, że Twoje wesele będzie niezapomnianym przeżyciem.

Zestawy DSO na wesele

Zestawy DSO to świetna alternatywa dla organizatorów wesel, którzy nie mają zbyt dużego budżetu. Zestawy DSO to specjalnie skomponowane zestawy fajerwerków do samodzielnego odpalenia, które stworzone są tak, aby za pomocą jednego przycisku odpalić sztuczne ognie. Takie rozwiązanie pozwala uzyskać efekt widowiskowego pokazu pirotechnicznego zdecydowanie mniejszym kosztem niż w przypadku wynajęcia profesjonalistów.

W naszym sklepie znajdują się różnorodne zestawy DSO, które świetnie sprawdzą się na weselach, jak i na innych imprezach. Szeroki wybór kalibrów, a także intensywności wyrzutu materiału pirotechnicznego, pozwala znaleźć zestaw fajerwerków do samodzielnego odpalania na każdą okazję.

Fajerwerki na wesele, a bezpieczeństwo

Każdy produkt pirotechniczny, a przede wszystkim fajerwerki mimo swojej popularności w ostatnim czasie nadal uważane są za nietypową atrakcję weselną. Ze względu na swoją specyfikę mogą być używane wyłącznie przy zachowaniu najwyższego poziomu ostrożności i bezpieczeństwa dla osób trzecich. Najbezpieczniejszym z nich są zimne ognie.

Najlepiej korzystać ze sztucznych ogni pochodzących ze sprawdzonego źródła jak na przykład nasz sklep internetowy. Wszystkie nasze produkty pirotechniczne są certyfikowane, co oznacza, że są bezpieczne dla użytkowników pod warunkiem ich właściwego używania i zachowania ostrożności. Każde opakowanie sztucznych ogni z naszego sklepu posiada instrukcję w języku polskim, dzięki czemu wszyscy klienci bez problemu mogą zapoznać się z prawidłowym korzystaniem z wybranego przez nich produktu pirotechnicznego.

Pokaż więcej wpisów z Maj 2020
Zaufane Opinie IdoSell
4.86 / 5.00 1513 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-21
Ok
2024-05-12
Zamawialiśmy weselne zimne ognie. Jestem bardzo zadowolona. Zamówienie złożone w okresie „majówkowym”- a pomimo tego trafiło do nas bardzo szybko, dobrze zapakowane, wszystko tak jak miało być- współpraca bez zarzutów.
pixel