Darmowa dostawa od 400,00 zł

Proszek holi - czym jest?

2020-05-09
Proszek holi - czym jest?

Jest to kolorowy proszek, który uzyskiwany jest z roślin rosnących w Indiach. Dzięki naturalnym składnikom jest bezpieczny dla skóry i bez problemu schodzi z większości materiałów. Proszek Holi także dobrze sprawdza się do różnych sesji zdjęciowych. Można go kupić w sklepie z fajerwerkami PyroTech.

Skąd wziął się festiwal kolorów?

Festiwal kolorów, inaczej znany jako holi. Jest to hinduskie święto miłości i radości. Obchodzone jest na cześć nadejścia wiosny i pożegnanie zimy.
Odbywa się w dniu pełni księżyca. W tej uroczystości są stosowane jasne barwy sugerujące kwitnącą naturę.

Święto holi w Polsce i na świecie

Festiwal holi głównie odbywał się w krajach, które zamieszkiwała ludność hinduistyczna. W ciągu minionych lat tendencja ta uległa
zmianie i festiwal zyskał popularność również w Ameryce Północnej i Europie. Inną kolorową pirotechniką są świece dymne.

Od 2013 roku festiwale odbywają się również w Polsce, zazwyczaj przypadają one od początku maja aż do końca wakacji. Takie wydarzenie to doskonała rozrywka dla osób w

każdym wieku, oprócz zabawy z proszkami holi można także posłuchać dobrej muzyki ponieważ w trakcie festiwalu odbywają się różnego typu koncerty i konkursy, również można obsypać proszkami znajomych, przyjaciół i rodzinę.

Gdzie można kupić proszki Holi - sklep?

Nasza hurtownia fajerwerków dysponuje również proszkami Holi w różnych kolorach takich jak: różowy, żółty, fioletowy, niebieski, biały, zielony, a także pomarańczowy. Taki proszek jest zamieszczony w szczelnie zapakowanej szklanej tubie. Żeby można było je odpalić, należy zdjąć górną pokrywę, a następnie energicznie przekręcić dolną część opakowania zgodnie ze strzałkami, które są zamieszczone na etykiecie.
Dla ułatwienia Państwa wyboru są one zamieszczone w jednej zakładce.

Pokaż więcej wpisów z Maj 2020
Zaufane Opinie IdoSell
4.86 / 5.00 1540 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-24
świetna i szybka obsługa
2024-06-18
Wszystko ok
pixel