Darmowa dostawa od 400,00 zł

Haczyki / Żyłki / Taśmy do girland

( ilość produktów: 6 )

Haczyki do balonów

Haczyki do balonów to niewielkie, często wykonane z metalu lub tworzywa sztucznego akcesoria do balonów, które pozwalają na zawieszenie lub ich zamocowanie. Zwykle mają kształt haków lub klipsów, co ułatwia mocowanie balonów do lin, sznurków czy innych powierzchni takich jak ściany, czy meble. Haczyki do balonów są niezastąpione przy tworzeniu dekoracji na różnego rodzaju uroczystościach, gdzie balony mają być zawieszone w konkretnym miejscu, tworząc efektowną ozdobę. Haczyki są również używane do mocowania balonów do elementów dekoracyjnych jak girlandy czy łuki.

Żyłki do balonów i dekoracji

Żyłki do balonów i dekoracji to giętkie, mocne linki lub sznurki, które są kluczowe przy tworzeniu złożonych dekoracji balonowych. Pozwalają na stabilne i trwałe umocowanie balonów, a także na łączenie ich w sznury lub girlandy, co umożliwia tworzenie skomplikowanych aranżacji. Dostępne w różnych kolorach i grubościach, żyłki do balonów pozwalają na dopasowanie do motywu imprezy i estetycznych preferencji. Żyłki do balonów najczęściej występują w formie przeźroczystej bardzo cienkiej linki, co zapewnia połączenie dekoracji w delikatny oraz schludny sposób. 

Żyłka do balonów na szpuli 

Żyłka do balonów na szpuli to wygodna i ekonomiczna forma produktu, która ułatwia przechowywanie i transport. Dzięki szpuli, żyłka nie plącze się i nie skręca, co ułatwia pracę przy dekorowaniu. Jest to preferowany sposób sprzedaży, który pozwala na utrzymanie porządku i łatwy dostęp do materiału. Używanie żyłki do balonów na szpuli jest wygodne i praktyczne dla zarówno profesjonalnych dekoratorów, jak i dla osób organizujących imprezy chcących w łatwy i przyjemny sposób stworzyć dekoracje.

Taśma do girland balonowych

Taśma do girland to elastyczny materiał, często wykonany z tworzywa sztucznego, który służy do tworzenia girland z balonów. Umożliwia szybkie i łatwe łączenie balonów w girlandy, tworząc imponujące dekoracje. Taśma do girlandy z balonów jest zaprojektowana tak, aby umożliwić równomierne rozmieszczenie balonów i utrzymanie ich w odpowiednim położeniu, co przyczynia się do stworzenia efektownych kompozycji dekoracyjnych. Taśma jest niezastąpionym narzędziem dla dekoratorów, ułatwiającym tworzenie atrakcyjnych i efektownych dekoracji balonowych.

Zaufane Opinie IdoSell
4.86 / 5.00 1512 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-07
Polecam sprzedawcę
2024-04-29
Obsługa na najwyższym poziomie
pixel