Darmowa dostawa od 400,00 zł

Blog

Jesteśmy profesjonalnymi pirotechnikami, dlatego na co dzień wykorzystujemy i sprawdzamy fajerwerki, które rekomendujemy naszym klientom. Na półki naszego sklepu trafiają bowiem tylko najlepsze produkty. Co więcej, dbamy także o ich właściwe przechowywanie, bo to jeden z ważniejszych aspektów, który wpływa na późniejsze bezpieczeństwo podczas użytkowania i odpalania.
Czytaj więcej
Pirotechnika sklep Łódź
Pirotechnika to element każdego większego wydarzenia w Łodzi. Petardy to rodzaj fajerwerków, który oprócz efektu Flash, ma również efekt dźwiękowy w postaci ogromnego huku, dlatego jest bardzo popularna wśród wielbicieli pirotechniki.
Jednak jakie petardy wybrać spośród oferty sklepów pirotechnicznych w Łodzi oraz jak zachować bezpieczeństwo podczas ich użytkowania?
Czytaj więcej
Zestawy DSO, czyli fajerwerki na wesele
Wesele to wyjątkowa impreza, która nie może obyć się bez nadzwyczajnych atrakcji, dzięki którym zostanie ono w pamięci zaproszonych gości przez długie lata. Najczęściej wybieraną atrakcją w sezonie weselnym przez organizatorów ślubnych są fajerwerki. Stwórz wspaniałe widowisko za pomocą zestawów DSO, czyli zestawów fajerwerków Do Samodzielnego Odpalenia.
Czytaj więcej
Fajerwerki – co i jak?
Fajerwerki to połączenie chemicznych związków pirotechnicznych, dających niesamowite efekty świetlne i dźwiękowe. Sztuczne ognie to tradycja na całym świecie, która zachwyca obserwatorów. Możemy wymienić kilka rodzajów fajerwerków w naszym sklepie: petardy, rakiety, wulkany/fontanny, rzymskie ognie.
Czytaj więcej
Petardy dymne - sklep
Petarda dymna zwana również flarą dymną to produkt pirotechniczny, który wytwarza dym w większej lub mniejszej ilości. W naszym sklepie z petardami dymnymi znajdują się rozmaite race dymne najlepszych producentów w różnorodnych kolorach.
Zobacz co to są petardy dymne, jakie są ich rodzaje oraz jak ich używać.
Czytaj więcej
Proszek holi - czym jest?
Jest to kolorowy proszek jest pozyskiwany z roślin rosnących w Indiach. Dzięki naturalnemu pochodzeniu jest bezpieczny dla skóry i bez problemu schodzi z większości materiałów. Proszek holi jest dostępny w postaci pneumatycznych tub, wyrzutni lub w czystej formie.
Czytaj więcej
Rakiety - symbol sztucznych ogni
Rakiety to często kupowane fajerwerki w naszej hurtowni. Niezwykły efekt pirotechniczny połączony z niską ceną rakiet pozwala na stworzenie pięknego widowiska na niebie, któremu towarzyszy świetna zabawa.
Czytaj więcej
Zaufane Opinie IdoSell
4.86 / 5.00 1533 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-02
Towar zgodny z moimi oczekiwaniem Polecam
2024-06-02
Dziękuję za profesjonalną obsługę!!
pixel