Darmowa dostawa od 400,00 zł

Słomki

( ilość produktów: 24 )

Słomki papierowe to nieodłączny element dobrej zabawy. Te akcesoria eventowe sprawdzą się do picia przeróżnych napojów, na każdą imprezę i niezależnie od okazji. Słomki są szczególnie lubiane przez dzieci, choć i dorośli chętnie ich używają. Dla najmłodszych picie przez kolorowe słomki to duża frajda i mnóstwo pozytywnej radości.

Akcesoria imprezowe to nie tylko dekoracje i różne ozdoby. Naczynia jednorazowe są bardzo popularne, a dzisiejsze wzornictwo sprawia, że niczym nie odbiegają od tradycyjnej zastawy. Tak jak pozostałe naczynia papierowe, również jednorazowe słomki maja przepiękne kolory i wzory. Wyglądają bajecznie i wprost zachęcają do ich używania, a dopasowane do nich inne naczynia do posiłków stworzą kompletną zastawę o wyjątkowym wyglądzie.

Jednorazowe słomki papierowe z naszej oferty

Oferujemy dekoracyjne naczynia jednorazowe, w tym słomki papierowe na każdą okazję. Ekologiczne słomki można dobrać wzorem i kolorem do kubeczków i talerzyków z naszej oferty, a także dopasować serwetki do kompletu. Spójna i pełna zastawa to nie tylko praktyczny, ale także dekoracyjny element stołu i oprawy imprezy.

Papierowe słomki z naszej oferty to szeroka gama akcesoriów na imprezę o przeróżnym wyglądzie.

Mamy jednokolorowe słomki o przeróżnych barwach, między innymi w kolorze złota, różu czy z papieru kraftowego. Do wyboru są również jednorazowe słomki kolorowe z ukośnymi, białymi pasami. Bardzo dekoracyjnie i atrakcyjnie wyglądają ekologiczne słomki w kropki lub ze złotymi gwiazdkami.

Zaufane Opinie IdoSell
4.86 / 5.00 1512 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-19
Polecam :)
2024-05-10
Konkretnie
pixel