Darmowa dostawa od 400,00 zł

Piniaty

( ilość produktów: 13 )

Piniaty to okazja do świetnej zabawy przede wszystkim dla dzieci, choć nie tylko. Te akcesoria eventove sprawdzają się na imprezach urodzinowych, mogą być też atrakcją wesela lub innych przyjęć.

Zwyczaj rozbijania piniaty stał się od pewnego czasu bardzo popularny i często towarzyszy różnym imprezom. Najbardziej jednak powszechna jest zabawa w piniaty urodzinowe, szczególnie na przyjęciach dziecięcych. Rozbijanie piniaty to dla najmłodszych ogromna frajda, a oczekiwanie na wysypanie się zawartości to spora atrakcja. Akcesoria imprezowe w postaci piniat są dodatkowo przepiękną dekoracją każdego eventu, którą można dopasować do innych ozdób.

Zawartość piniaty zależy tylko od wyobraźni. Najbardziej popularne są piniaty z cukierkami, w środku można też umieścić konfetti, drobne upominki czy inne słodycze i niespodzianki. Piniaty trzeba zawiesić na odpowiedniej wysokości lub przytrzymać na poziomie, do którego dosięgną osoby sięgające środka kijem. Rozbijanie piniaty kolejno przez każde dziecko czy gości imprezy jednoczy ze sobą uczestników przy atrakcyjnej, świetnej zabawie z niespodziankami.

Piniaty z naszej oferty

Akcesoria imprezowe z naszej oferty to przeróżne dekoracje eventowe i inne dodatki. W asortymencie mamy duże piniaty, które mogą posłużyć nie tylko jako element zabawy, ale także wyjątkowa dekoracja każdego przyjęcia. Piniaty mają formę z papieru o różnych kształtach i kolorowych zdobieniach.

Złote piniaty gwiazdy sprawdzą się na każde przyjęcie. Same w sobie będą piękną, błyszczącą dekoracją, a rozbijanie i zawartość atrakcją dla gości. Mogą to być upominki na podziękowanie lub inne niespodzianki.

Piniata w kształcie szminki to akcesoria na imprezy typowo kobiece lub przyjęcie walentynkowe. Oryginalna ozdoba od razu przyciągnie spojrzenia gości, a zawartością mogą być choćby drobne upominki w postaci kosmetyków.

Piniata chmurka, łabędźlama spodobają się każdemu dziecku. Delikatna chmurka to urocza dekoracja dziecięcej imprezy, a zawartość niczym deszcz będzie spadać z góry. Łabędź to także ładna atrakcja o delikatnym kształcie i ozdobny element zabawy. Piniata lama urzeknie każdego malucha, a piękna kolorystyka dodatkowo uatrakcyjni przyjęcie i zabawę.

Zaufane Opinie IdoSell
4.86 / 5.00 1512 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-11
Jestem bardzo zadowolona zarówno z kontaktu zjak i z całej obsługi zamówienia.Polecam i pozdrawiam całą ekipę .
2024-04-28
Polecam.
pixel