Darmowa dostawa od 400,00 zł

Świece dymne do sesji zdjęciowych

2022-07-06
Świece dymne do sesji zdjęciowych

Świece dymne to produkty pirotechniczne potocznie znane jako dymy. Generują efekt gęstego dymu o różnym kolorze. Mają różną intensywność i długość trwania efektu. Mogą być odpalane przy użyciu lontu, zawleczki lub zapalnika. Świece dymne to puszki bądź tuby z tektury. W środku znajduje się specjalny, dymotwórczy materiał pirotechniczny. Na rynku dostępne są świece o kolorze dymu białym, żółtym, pomarańczowym, czerwonym, niebieskim, zielonym, fioletowym lub czarnym.

Inaczej zwane racami dymnymi, świece znajdują bardzo szerokie oraz różne zastosowanie. Kolorowe dymy używane są dla efektów wizualnych, jak również w celach sygnalizacyjnych i dla ograniczenia widoczności. Świece dymne są często wykorzystywane w oprawach meczów (przeważnie jednocześnie odpala się race morskie) i widowisk, w wojsku i sportach związanych z ASG i Paintball. Efektowne i intensywne, wielokolorowe dymy świetnie sprawdzają się także podczas studyjnych i plenerowych sesji zdjęciowych.

Świece dymne do sesji fotograficznych

Uzyskanie atrakcyjnej atmosfery i tła w czasie sesji zdjęciowych nie jest takie proste. Dlatego tak ważne jest wykorzystanie różnych dodatków, które stworzą wyjątkowy klimat. Takie akcenty sprawią, że sesja i zdjęcia będą bardziej efektowne i zdecydowanie mniej monotonne.

Świece dymne do sesji zdjęciowych to świetne i popularne elementy wykorzystywane jaki oprawa oraz tło fotografii. Różne kolory pozwalają na idealne dopasowanie efektów do scenerii i bohaterów. Szczególnie ślubne zdjęcia staną się niepowtarzalne, intensywne kolory dymów urozmaicą biel i czerń. To świetny dodatek do sesji ślubnej.
Świece dymne to również dobre dodatki do sesji fotograficznych ze zdjęciami portretowymi. Dają wiele różnych możliwości aranżacyjnych, można je świetnie dopasować do koncepcji zdjęć. Dotyczy to także zdjęć rodzinnych i innych zdjęć okolicznościowych.

Sesje zdjęciowe w plenerze to tym bardziej idealna przestrzeń do wykorzystania świec dymnych. Zdjęcia na tle kolorowego, gęstego dymu unoszącego się wokół staną się niepowtarzalne i efektowne. Dobrze wyeksponowane będą się bardzo atrakcyjnie prezentować.

Przy stabilniejszych świecach dymnych można położyć je na ziemi lub wybrać poręczne świecie, które nadają się do trzymania w dłoni. Najbardziej popularne są świece dymne do zdjęć o długości działania 30, 45, i 60 sekund. Żeby dobrać odpowiednie, warto wybierać fajerwerki z informacjami jaki jest efekt i czas jego działania oraz czy są nieduszące i nietrujące. Najważniejsze jest bezpieczeństwo. Należy ściśle stosować się do instrukcji oraz zachować wszelkie zalecane środki ostrożności.

Polecane

Zaufane Opinie IdoSell
4.86 / 5.00 1513 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-20
Polecam
2024-05-05
Polecam, szybka dostawa i dobrze wykonana ścianka
pixel