Darmowa dostawa od 400,00 zł

Race i świece dymne - czyli idealny pomysł na zaręczyny

2022-11-18
Race i świece dymne - czyli idealny pomysł na zaręczyny

Oświadczyny i zaręczyny to słowa ściśle powiązane, ale czy oznaczają to samo? W dzisiejszych czasach oświadczyny oznaczają moment, kiedy najczęściej mężczyzna prosi swoją wybrankę, żeby została jego żoną. A może bardziej pyta ją o to, czy nią zostanie. Moment, kiedy kobieta wyraża na to zgodę i przyjmuje pierścionek zaręczynowy, określany jest jako zaręczyny, do których oświadczyny były jakby wstępem.


Niegdysiejsza tradycja wymagała obecności na zaręczynach także rodziców kobiety, gdzie zaręczyny były rodzajem zawarcia umowy. Zaręczynami nazywano moment, gdy mężczyzna w domu wybranki prosi o zgodę jej rodziców na oddanie jemu jej ręki. Jest to tradycyjny zwyczaj uroczystego proszenia o rękę kobiety, w obecności i z błogosławieństwem przyszłych teściów.


Współcześnie ten zwyczaj bywa pomijany, a oświadczyny i zaręczyny służą celebracji miłości dwojga ludzi. Te romantyczne momenty przede wszystkim mają cieszyć przyszłą pannę i pana młodych, którzy rodziców informują o swoich planach już po tym.


Pomysły na zaręczyny


Nie zmienia to faktu, że wciąż można przygotować zaręczyny na wiele sposobów. Pomysły na zaręczyny zależą wyłącznie od pomysłowości, wyobraźni i kreatywności mężczyzny. Może hołdować tradycji i zwyczajnie uklęknąć na kolano, wyciągnąć pierścionek i poprosić wybrankę o rękę. Albo spróbować zaskoczyć ją oryginalnym pomysłem na zaręczyny. A może połączyć jedno i drugie? Może wykorzystać klasykę, zapytać „czy wyjdziesz za mnie” i? No właśnie, i w jakiś niebanalny sposób podkreślić moment kiedy kobieta odpowie „tak”?


Chyba nie ma bardziej wystrzałowego sposobu na zaręczyny, jak wykorzystanie fajerwerków. Szczególnie, jeśli przy okazji można użyć kolorów, które uatrakcyjnią otoczenie w miejscu oświadczyn. Idealne do tego będą race morskie i świece dymne na zaręczyny.


Wystarczy, że mężczyzna wcześniej zaplanuje miejsce oświadczyn w plenerze, i przygotuje tam fajerwerki, które zostaną odpalone zaraz po tym, gdy kobieta powie „tak”. Zasadniczo oświadczyny i zaręczyny mają intymny charakter, więc niekoniecznie jest to moment, który ktoś miałby obserwować i odpalić dymy po odpowiedzi kobiety. Dlatego mężczyzna powinien pomyśleć o najlepiej zdalnym sposobie odpalenia świec dymnych. Sprawdzą się do tego lontowe świece dymne na zaręczyny. Race na zaręczyny to fajerwerki, które trzyma się w dłoni, z zachowaniem ostrożności. Kiedy już nałoży pierścionek na dłoń ukochanej, wystarczy odpalić fajerwerki, żeby w kolorowy i wystrzałowy sposób podkreślić ten moment.


Sesje zaręczynowe z racami i świecami dymnymi


Często przyszli państwo młodzi zamawiają romantyczną sesję zaręczynową. Jest to dla nich cenna pamiątka tego pięknego okresu przed ślubem. Zdjęcia mogą też być wykorzystane jako tło do zaproszeń na ślub lub jako element innych akcesoriów weselnych. Profesjonalni fotografowie oferują młodym parom sesje zaręczynowe. Często z wykorzystaniem dodatków, które uczynią sesje i zdjęcia atrakcyjniejszymi. Z pewnością jednym z takich dodatków będą race i świece dymne do sesji zaręczynowych. Produkty można znaleźć na naszych stronach internetowych oraz w sklepach stacjonarnych w Łodzi.


Kolorowy dym można barwą dopasować do okoliczności, czy nawet stroju przyszłej pary młodej. Można też użyć klasycznej, czyli czarno-białej kolorystyki weselnej, lub pobawić się wielokolorowymi efektami dymnymi. Pierwsza wersja nawiąże do momentu ślubu i stroju pary młodej. Druga podkreśli radosny charakter czasu narzeczeństwa.

 

Wybór odpowiednich produktów

 

Aby stworzyć niezapomnianą sesję zaręczynową z wykorzystaniem rac i świec dymnych, warto wybrać odpowiednie produkty. Współcześnie, takie elementy są łatwo dostępne w sklepach stacjonarnych oraz przez internet, co daje wiele możliwości personalizacji sesji zaręczynowej.

Sesje zaręczynowe z wykorzystaniem rac i świece dymne to doskonały sposób na uwiecznienie magicznego momentu oświadczyn i zaręczyn. Dodają one sesjom romantycznego i niezapomnianego charakteru, który przetrwa przez lata jako piękna pamiątka z okresu narzeczeństwa. Dlatego coraz więcej par decyduje się na wykorzystanie tych efektów podczas swoich sesji zaręczynowych.

Dodaj kolor i efekt dymu

 

Race i świece dymne stanowią doskonałe dodatki do sesji zaręczynowych, które nadają im niepowtarzalny charakter. Kolorowy dym może być dostosowany do okoliczności lub nawet do stroju przyszłej pary młodej. Można wybrać klasyczną, czarno-białą kolorystykę, która nawiązuje do momentu ślubu i stroju pary młodej, lub zdecydować się na wielokolorowe efekty dymne, które podkreślą radosny charakter czasu narzeczeństwa.

Polecane

Zaufane Opinie IdoSell
4.86 / 5.00 1533 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-11
realizacja szybka i zgodna z opisem
2024-05-27
Super szybka realizacja, paczka kolejnego dnia była już u mnie! Na pewno będę wracać :)
pixel