Darmowa dostawa od 400,00 zł

Świece dymne - idealne na Baby Shower

2022-10-07
Świece dymne - idealne na Baby Shower

Świece dymne są wyjątkowo popularnymi fajerwerkami. Świetnie sprawdzają się jako atrakcja na imprezach plenerowych, na sesjach zdjęciowych czy w grach paramilitarnych. Generują efekt gęstego dymu, który efektownie unosi się w górę. Świece dymne występowały w kolorach: białym, żółtym, pomarańczowym, czerwonym, niebieskim i zielonym. Od niedawna nowością stały się dymy w kolorze fioletowym i czarnym. Specjalnie z myślą o kobietach, pojawiły się też świece dymne o barwie jasno różowej. Niedawno dołączyły kolejne barwy dymów, czyli Tiffany Blue oraz Red Rose. Ten pierwszy ma efektowny kolor, który można określić jako turkus lub jasny szmaragd. Drugi ma przepiękny, intensywnie różowy kolor. Jak wykorzystać świece dymne na imprezach i na jakich się sprawdzą?


Jak wiadomo, kolory w niektórych tematach mają określoną symbolikę. Jednym z nich jest płeć dziecka i związane z nią kolory. Przyjmuje się, że różowy jest zarezerwowany dla dziewczynki, a niebieski dla chłopca. Dlatego idealną okazją dla wykorzystania świecy dymnych, są przyjęcia Baby Shower, czyli imprezy na część przyszłej mamy i dziecka, które wkrótce ma przyjść na świat. Zwykle przyjęcie organizują osoby najbliższe przyszłej mamie, która przy okazji otrzymuje prezenty dla siebie i maleństwa.


Impreza Baby Shower ze świecami dymnymi


Jednym z nowszych elementów imprezy Baby Shower jest tak zwany gender reveal, czyli ujawnienie gościom płaci dziecka, którą znają tylko jego rodzice. Dlatego świece dymne są idealne na Baby Shower, w związku z pojawieniem się w sprzedaży internetowej oraz w sklepach stacjonarnych w Łodzi różowych dymów. Odpalenie ich oznajmi zgromadzonym gościom rychłe przyjście na świat dziewczynki. Sprawdzi się dym jasnoróżowy bądź nowy Red Rose, który swoją intensywnością od razu przykuje uwagę i nie pozostawi wątpliwości co do płci malucha. Niebieskie świece dymne na Baby Shower będą wskazywały na narodziny chłopca. Mogą to być tradycyjne, niebieskie dymy, lub nowość Tiffany Blue, którego intensywność turkusu także zwróci na siebie uwagę. Oba kolory, oraz sposób ujawnienia gościom płci dziecka świecami dymnymi na Baby Shower, zaskoczą wszystkich jako dodatkowa atrakcja przyjęcia. Przy tym kolorowe dymy będą efektownie prezentować się na pamiątkowych zdjęciach.


Baby Shower to kameralne przyjęcia w gronie najbliższej rodziny i przyjaciół. Może być zorganizowane w dowolnym miejscu, choć często jest to dom przyszłej mamy. Jeśli jest jednorodzinny, takie przyjęcia odbywać się mogą w plenerze i w ogrodzie. Jest to świetna okoliczność do ujawnienia płci dziecka na Baby Shower świecami dymnymi. Jeśli impreza jest w domu, ale na dworze jest miejsce na ich odpalenie, to młodzi rodzice mogą zaprosić w czasie gender reveal gości na zewnątrz i wykorzystać świece dymne na Baby Shower jako niespodziankę i jednocześnie atrakcję.

 

Polecane

Zaufane Opinie IdoSell
4.86 / 5.00 1513 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-20
Polecam
2024-05-12
Zamawialiśmy weselne zimne ognie. Jestem bardzo zadowolona. Zamówienie złożone w okresie „majówkowym”- a pomimo tego trafiło do nas bardzo szybko, dobrze zapakowane, wszystko tak jak miało być- współpraca bez zarzutów.
pixel