Darmowa dostawa od 400,00 zł

Skuteczne hukowe odstraszacze zwierząt

2021-03-29
Skuteczne hukowe odstraszacze zwierząt

Dzikie zwierzęta mogą zniszczyć i zadeptać sadzonki, obgryzać korzenie i korę drzew, jak również podkradać zapasy. Myszy, nornice, dziki i lisy, ptaki czy wiewiórki, a także sarny, jelenie lub kuny mogą być dużym utrapieniem dla każdego hodowcy. Dobrym rozwiązaniem są przeróżne odstraszacze zwierząt. Zależnie od rodzaju upraw i gatunku zwierząt, które stanowią dla nich zagrożenie, można dobrać odpowiedni i skuteczny odstraszacz.

Sznur hukowy - Huker

Odstraszanie dzikich zwierząt często stanowi konieczny element prowadzenia upraw czy hodowli. Produkty typu hukowe petardy i odstraszacze zwierząt są jedną z propozycji na zabezpieczenie pola lub ogrodu przed zagrożeniem.

Odstraszacz zwierząt Huker to narzędzie w postaci sznura z petardami. Tego typu odstraszacz jest idealny kiedy działki są ogrodzone, sznur można wygodnie umieścić na siatce ogrodzeniowej. Sznur hukowy Huker dobrze sprawdzi się na dużych przestrzeniach, także graniczących z lasem. Nie jest polecany do miejsc sąsiadujących ze skupiskami ludzi.

Hukowy odstraszacz zwierząt Huker należy zawiesić minimum 1,8 metra nad ziemią. Stojąc z boku, wyciągniętą ręką zapalić czerwoną końcówkę liny, nie trzymać liny po odpaleniu. Natychmiast oddalić się na odległość co najmniej 25 metrów.

Petardy w liczbie 12 umieszczone są na równych odległościach, pierwsza wybucha po 30 minutach. Kolejne wybuchy następują w odstępie czasowym między 15 a 30 minut. Całkowity czas spalania liny hukowej wynosi 5-6 godzin. Przez cały czas działania odstraszacza należy zachować odległość nie mniejszą niż 25 metrów.

Odstraszacz hukowy

Pirotechniczne odstraszacze zwierząt to skuteczne narzędzia ochrony upraw i hodowli. Umożliwiają zabezpieczenie działki nawet na kilka godzin, dzięki czemu nie trzeba stale jej pilnować. Odstraszacz Huker to wygodne rozwiązanie szczególnie na czas, kiedy nie przebywa się na działce.

Przeważnie w czasie obecności na terenie uprawy nie ma konieczności dodatkowego odstraszania zwierząt. Sznur hukowy wystarczy uruchomić po zakończeniu prac na działce, co jest wygodne gdy jest położona na osobnym terenie. Hukowy odstraszacz zwierząt będzie działał, a właściciel może udać się do domu. Sznur hukowy sprawdzi się także jako zabezpieczenie działki w nocy.

Odstraszacz dzikich zwierząt

Dzikie zwierzęta zwabione łatwą zdobyczą często podchodzą pod działki czy zabudowania. Również ptaki lubią posilić się plonami sadów. Różne rośliny, owoce czy choćby kury to smakowity kąsek dla ptactwa i dzikich zwierząt.

Odstraszacz dzikich zwierząt Huker z technicznego punktu widzenia jest sznurem petard, który świetnie zabezpieczy uprawy i hodowle. Tym bardziej, gdy są to dzikie zwierzęta, z którymi człowiek wolałby się nie spotkać. Sznury hukowe wymagają zachowania od nich sporej odległości, więc także hodowca ma zapewnione bezpieczeństwo.

Hukowe odstraszacze dzikich zwierząt można umieścić w kilku miejscach ogrodzenia, szczególnie tam, gdzie dzikie zwierzęta lubią najbardziej podchodzić. Zapewni to skuteczne odstraszanie zwierząt podczas nieobecności na działce.

Polecane

Zaufane Opinie IdoSell
4.86 / 5.00 1565 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-19
Szybka dostawa ,towar zgodny . Urodziny się udało dzięki piro
2024-07-03
Obsługa godna polecenia!!!
pixel