Wulkany

Rzymskie ognie

Ze świata fajerwerków

Sklep z petardami w Warszawie

Sklep z petardami w Warszawie

2018-12-05 01:59:07

Szukasz sklepu internetowego z tanimi petardami? Chcesz współpracować z hurtownią fajerwerków i...

Fajerwerki i ich efekty świetlne

Fajerwerki i ich efekty świetlne

2018-10-12 11:58:33

Na rynku, w tym również w ofercie naszej hurtowni fajerwerków, można spotkać rozmaite sztuczne...

Fontanny tortowe - co i jak?

Fontanny tortowe - co i jak?

2018-09-27 13:47:41

Fontanna tortowa to nic innego jak zwykła fontanna/wulkan tylko z przeznaczeniem do wbicia w...

Wyrzutnia/Bateria - Jorge - JW904 - Turbo

Wyrzutnia/Bateria - Jorge -...

2018-09-24 14:05:36

Wyrzutnia turbo jest klasyfikowana do cichych fajerwerków. Kaliber pojedynczego moździerza tej...

Granaty dymne - smoke grenade.

Granaty dymne - smoke grenade.

2018-09-11 12:41:03

Granat dymny (ang. smoke grenade) służy do oślepienia przeciwnika dymem tak, aby nie mógł nas...

Hurtownia fajerwerków – dymy Smoke Fountain

Hurtownia fajerwerków – dymy...

2018-09-10 10:16:32

Dymy Surex to niezwykle popularne produkty w naszej hurtowni fajerwerków, szczególnie dymy Smoke...

Wulkan GAOO F15 S/G - Volcano

Wulkan GAOO F15 S/G - Volcano

2018-09-03 14:07:53

Wulkan GAOO F15 zwany również fontanną to rodzaj sztucznych ogni, który swoją nazwę zawdzięcza...

Petardy Hammer H4 - Co i jak?

Petardy Hammer H4 - Co i jak?

2018-08-21 10:59:04

Petardy Hammer H4 są to najmocniejsze petardy z serii Hammer nie należy mylić ich z emiterami...

Hurtownia fajerwerków i sklep internetowy PyroTech

Szukasz fajerwerków? W naszym sklepie internetowym znajdziesz sztuczne ognie na każdą okazję!
Jesteśmy grupą profesjonalistów, którzy z zamiłowania zajmują się pirotechniką. Fajerwerki to nasza pasja, co sprawia, że cały czas pogłębiamy swoją pirotechniczną wiedzę, wcielając w życie najnowsze trendy sztucznych ogni z całego świata. Od lat realizujemy marzenia o widowiskowych pokazach pirotechnicznych w Łodzi, wykorzystując do tego celu dostępne w naszym sklepie fajerwerki.

Pomoc pirotechnicznych ekspertów

PPomoc pirotechnicznych ekspertówodsiadamy ogromną wiedzę pirotechniczną, zwłaszcza jeśli chodzi o nasze produkty. Doskonale znamy specyfikację fajerwerków sprzedawanych w naszym sklepie internetowym. Chętnie udzielamy porad i odpowiadamy na wszystkie pytania dotyczące wyboru czy zakupu sztucznych ogni, aby pomóc naszym klientom w stworzeniu niezwykłego widowiska pirotechnicznego na każdą okazję.

Bezpieczeństwo fajerwerków

Bezpieczeństwo fajerwerkówDla nas liczy się przede wszystkim bezpieczeństwo. Udzielamy wszelkich informacji o prawidłowym przechowywaniu oraz korzystaniu z fajerwerków dostępnych w naszym sklepie. Na naszej stronie znajdziesz filmy instruktażowe o poprawnej obsłudze sztucznych ogni. Dokładamy również wszelkich starań, aby zamówione w naszym sklepie online fajerwerki dotarły do naszych Klientów w nienaruszonym stanie.

Sztuczne ognie na każdą okazję

Sztuczne ognieW naszym sklepie internetowym znajdziesz fajerwerki na każdą okazję, które sprawią, że Sylwester czy też wesele będą wystrzałowe. W ofercie naszego sklepu dostępne są petardy, rakiety, wyrzutnie fajerwerków oraz rzymskie ognie, dzięki którym stworzysz niesamowite widowisko. Oferujemy również gotowe zestawy fajerwerków do samodzielnego odpalania idealne na wesele lub inne większe imprezy okolicznościowe, tworzące niezapomniany dla gości pokaz pirotechniczny. W naszym sklepie online znajduje się także strefa kibica, gdzie kibice mogą zakupić race, petardy, dymy i inne fajerwerki, które przyozdobią każde piłkarskie spotkanie.

Hurtownia fajerwerków

Hurtownia fajerwerków ŁódźNasz sklep prowadzi całoroczną sprzedaż hurtową z atrakcyjnymi rabatami. Ściśle współpracujemy z największymi producentami sztucznych ogni, dzięki czemu nasza hurtownia fajerwerków może zapewnić niezwykle szeroki asortyment petard w najwyższej jakości i w niskiej cenie nawet najmniejszym podmiotom.
Sprzedawane przez naszą hurtownię sztuczne ognie posiadają wszelkie certyfikaty, a ich późniejsza dystrybucja nie wymaga dodatkowych pozwoleń.

Gdzie kupić najmocniejsze petardy w internecie?

Nasz sklep internetowy oferuje szeroki wachlarz petard. Od najmniejszych typu picolo, przez średnie typu corsair do najmocniejszych typu Hammer H4 czy DOMBUM 5g. Wszyskie oferowane w naszym sklepie internetowym petardy posiadają certyfikaty CE, co daje gwarancje spełnienia obowiązujących przepisów bezpieczeństwa. Fajerwerki są przechowywane w suchych pomieszczeniach magazynowych i w odpowiedniej temperaturze. O mocy poszczególnych petard decyduje wiele elementów takich jak: gramatura mieszanki wybuchowej, rodzaj użytego materiału, starannosć wykonania czy konstrukcja danej petardy. Tylko odpowienie połączenie tych elementów gwarantuje powstanie mocnej petardy.

Zapraszamy do współpracy.