Darmowa dostawa od 400,00 zł

Aktualności

Pokaz fajerwerków jako prezent dla Pary Młodej

Pokazy pirotechniczne są wyjątkowo efektowne. Nie dziwi więc fakt, że często są wykorzystywane jako atrakcja na różnych imprezach. Podkreślają rangę wydarzeń i dodają im prestiżu. To zwykle spektakularne zwieńczenie imprezy lub jej punkt kulminacyjny. Jedną z okazji, na której wykorzystuje się pokazy fajerwerków, są wesela. Niekiedy to sama Młoda Para, która przygotowuje dla gości jakąś atrakcję, decyduje się właśnie na pokaz pirotechniczny. To jednak nie jedyna opcja.

Czytaj więcej
Branża pirotechniczna w Polsce – raport WEI
Warsaw Enterprise Institute jako pierwsza w Polsce instytucja zajęła się tematem znaczenia branży pirotechnicznej pod względem gospodarczym. Przyjrzano się także regulacjom prawnym z jakimi branża się boryka oraz kwestiom bezpieczeństwa i hałasu.
Czytaj więcej
Lista scoringowa petard od PyroTech - które są najlepsze?

Ponieważ jesteśmy jednym z największych sprzedawców pirotechniki w naszym kraju i mamy największą w centralnej Polsce hurtownię fajerwerków, uznaliśmy że to zobowiązuje. Do czego? Do dzielenia się swoją wiedzą i doświadczeniem, doradzania w kwestii wyboru fajerwerków i tego, które są najlepsze. Załoga PyroTech to nie tylko profesjonaliści, ale i pasjonaci pirotechniki. Nasi Klienci zawsze mogą liczyć na fachową poradę oraz pomoc. Postanowiliśmy dodatkowo stworzyć nasz ranking petard, który jest wynikiem bardzo dobrej znajomości całego asortymentu.

Czytaj więcej
Zimne ognie
Zimne ognie to bardzo popularne i dobrze rozpoznawalne produkty pirotechniczne, przystosowane do używania w pomieszczeniach zamkniętych. Są tak popularne, bo nie są drogie. Najczęściej używa się ich w okresie świątecznym i sylwestrowym. Są również efektownym dodatkiem na weselach oraz imprezach rocznicowych i urodzinowych, a także podczas impres firmowych. Na rynku można dostać nawet zimne ognie na wesele z oprawą graficzną. Jak również zimne ognie o różnych kształtach, jak choćby cyfr, serduszek, gwiazdek, choinki czy zwierzątek.
Czytaj więcej
Oprawa imprez – jakie dekoracje eventowe są popularne
Oprawa imprez to w dzisiejszych czasach nieodłączny element wszelkich wydarzeń, czy to publicznych i miejskich czy prywatnych i rodzinnych. Oprócz oprawy muzycznej większości z nich, niezwykle ważnym aspektem są dekoracje na eventach. Wizualna strona imprez to coś, co od razu zwraca uwagę oraz przyciąga spojrzenia. Ciekawa i efektowna oprawa imprezy stwarza pozytywny oraz przyjazny klimat, sprzyjając dobrej zabawie i biesiadowaniu.
Czytaj więcej
Sklep z balonami Łódź

Balony to wyjątkowe dekoracje na imprezy, które pozwalają wykonać efektowną i niepowtarzalną oprawę każdego eventu. Są bardzo popularne, a dzisiejsze wzornictwo stwarza wiele możliwości na  ozdobienie domu i ogrodu czy scen i dużych sal.

Czytaj więcej
Zaufane Opinie IdoSell
4.86 / 5.00 1533 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-03
Sprawna obsługa. Bez problemów.
2024-06-01
Super! Wrócę wkrótce z kolejnym zamówieniem ! :)
pixel