Darmowa dostawa od 400,00 zł
2022-04-29

Oprawa imprez – jakie dekoracje eventowe są popularne

Oprawa imprez to w dzisiejszych czasach nieodłączny element wszelkich wydarzeń, czy to publicznych i miejskich czy prywatnych i rodzinnych. Oprócz oprawy muzycznej większości z nich, niezwykle ważnym aspektem są dekoracje na eventach. Wizualna strona imprez to coś, co od razu zwraca uwagę oraz przyciąga spojrzenia. Ciekawa i efektowna oprawa imprezy stwarza pozytywny oraz przyjazny klimat, sprzyjając dobrej zabawie i biesiadowaniu.


Oczywiście podstawą w przypadku imprez urządzanych na salach, w domach czy ogródkach jest oprawa stołu i zastawa. Jednak równie istotne są dekoracje imprezowe rozmieszczane na całej przestrzeni. Przy większych wydarzeniach można skorzystać z usług profesjonalnych firm wykonujących oprawy imprez. Jednak dziś dostępnych jest tak wiele dekoracji i akcesoriów eventowych, że korzystając z różnych inspiracji można oprawę imprezy wykonać samodzielnie. Jakie dekoracje wybrać na imprezę i jakie akcesoria eventowe są popularne? Zobaczmy jakie są pomysły na oprawę imprez oraz pomysły na dekoracje imprezowe.


Jakie dekoracje wybrać na oprawę imprez


Niezmienną popularnością jeśli chodzi o oprawę imprez cieszą się balony, szczególnie balony z helem. Dzisiejsze wzornictwo, kształty i kolory nadały tym tradycyjnym dekoracjom zupełnie odmienny charakter. Jest to najczęściej podstawa wykonania oprawy imprez w pomieszczeniach i w plenerze. To jednak nie jedyna możliwość, dekoracji na imprezy jest o wiele więcej i spokojnie można je połączyć z balonami. Jakie dekoracje sprawdzą się na imprezach?


Kule bibułowe to wyjątkowo efektowne dekoracje na oprawę imprez, można je porozwieszać grupami, kaskadowo lub porozkładać w różnych miejscach. Świetnie wyglądają zestawione razem kule o różnej wielkości w takich samych lub zbliżonych kolorach, albo nawet różnych, takich jakie są wykorzystane do pozostałej oprawy imprezy. Kule bibułowe mają charakterystyczne wgłębienia, które mogą dać efekt cieniowania świetnie grając światłocieniem.


Rozety dekoracyjne wyglądają jak rozłożone, okrągłe wachlarze, gdzie wgłębienia także świetnie współgrają ze światłem tworząc efektowne cieniowanie. Można je porozwieszać, jednak najlepiej wyglądają ściany ozdobione rozetami. Nakładane na siebie rozety dekoracyjne o różnych wielkościach i zbliżonych kolorach stworzą subtelną lub bardziej wyrazistą oprawę imprez. Można też połączyć ten sam kolor i różne wzory na rozecie lub różne kolory pasujące do innych dekoracji.


Kolejny pomysł na oprawę imprez to kurtyna party, czyli wyjątkowo efektowna i błyszcząca dekoracja eventowa na imprezy. Może być umieszczona na wejściu, dobrze wyglądają ściany ozdobione kurtynami. Świetny pomysł na oprawę to kurtyny party jako tło do innych dekoracji dobranych kolorystycznie, także jako tło do zdjęć.


Świderki dekoracyjne to zawieszki tworzące kurtyny z pojedynczych pasm o kształcie rozciągniętej sprężynki. U dołu mogą znajdować się różne ozdoby, także typowo tematyczne jak cyfry czy serduszka, co świetnie pasuje do tematycznych imprez. Świderki dekoracyjne można barwą dobrać do pozostałych dekoracji, co da spójną oprawę imprezy.


Zawieszki dekoracyjne to dekoracje imprezowe o przeróżnych kształtach, które tak jak kolorystykę można dobrać do innych ozdób oraz do okazji. Popularne są zawieszki ślubne czy urodzinowe z tematycznym napisem i podobne zawieszki na krzesła lub butelki oraz drogowskazy dekoracyjne.


Również girlandy i flagietki to mogą być tematyczne dekoracje imprezowe do zawieszenia w różnych miejscach, tworzące odpowiednie napisy. Do wyboru są też typowo ozdobne flagietki i girlandy z różnych materiałów, o różnej formie i kolorystyce, a także girlandy kurtyny dobrane kolorystycznie na tło do innych dekoracji.


Banery i napisy to także propozycja na oprawę imprezy tematycznej. Mogą mieć formę girland z napisami lub banerów do zawieszenia na ścianie lub ustawienia w odpowiednim miejscu. Również tabliczki z napisami sprawdzą się jako oprawa imprez.


Efektowny pomysł na oprawę imprez to kryształki w przeróżnej formie i kształcie. To lśniące dekoracje imprezowe, nadające całej oprawie luksusowego charakteru, które pięknie mienią się w świetle. Wyjątkowy efekt tworzą girlandy kryształowe oraz girlandy perłowe, które dobrane kolorystycznie można porozwieszać na ścianach, różnych przedmiotach czy pod sufitem. Popularne są bezbarwne kryształki, mogą mieć taką samą lub różną wielkość i kształty. Ciekawie wyglądają też girlandy z kryształków zwisające, także z umieszczoną u dołu inną ozdobą, a także powieszone wśród kwiatów lub gałązek umieszczonych w wazonach. Diamentowe konfetti o odpowiednich do całej oprawie kolorach pięknie wygląda umieszczone w szkle. Mogą też, pozornie niedbale rozłożone, być efektowną dekoracją na stole, ale także w innych miejscach.


Jak widać oprawa imprez to ogrom możliwości, wiele inspiracji i mnóstwo efektownych dekoracji imprezowych, które można wykorzystać w najróżniejszy sposób do ozdobienia każdej przestrzeni i każdego wydarzenia.

Polecane

Girlanda perłowa - Czerwona - 1.3m - 5 sztuk

Girlanda perłowa - Czerwona - 1.3m - 5 sztuk

5,34 zł brutto/1opakowanie53.40 pkt.
Kula bibułowa - Czarna - 30 cm

Kula bibułowa - Czarna - 30 cm

8,65 zł brutto/1szt.86.50 pkt.
Kurtyna Party - Czerwona - 90 x 250cm

Kurtyna Party - Czerwona - 90 x 250cm

17,61 zł brutto/1szt.176.10 pkt.
Zaufane Opinie IdoSell
4.86 / 5.00 1562 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-09
Wszystko perfekcyjnie, jestem zadowolony z produktów jak i szybkiej realizacji przesyłki.
2024-06-29
Szybka dostawa. Z produktu jestem bardzo zadowolona.
pixel