Darmowa dostawa od 400,00 zł

Sesja zdjęciowa z zimnymi ogniami na weselu, czy warto?

2020-09-09
Sesja zdjęciowa z zimnymi ogniami na weselu, czy warto?

Zimne ognie na wesele i ich migoczące, magiczne iskrzenie stanowią niezwykle efektowny pomysł na sesję zdjęciową państwa młodych i wszystkich gości weselnych. Dzięki ich bezpiecznemu stosowaniu fotografie można wykonywać zarówno na sali bankietowej, jak i w plenerze. Uatrakcyjnią one każdą rodzinną uroczystość oraz huczne imprezy w gronie przyjaciół.

Jakie są rodzaje zimnych ogni?

W zależności od efektu, jaki chcemy uzyskać, mamy do wyboru różne długości zimnych ogni, odpowiadające określonemu czasowi trwania iskrzenia:

  • zimne ognie o długości 16 cm iskrzą się około 25 sekund,
  • zimne ognie o długości 17 cm iskrzą się około 30 sekund,
  • zimne ognie o długości 24 cm iskrzą się około 60 sekund,
  • zimne ognie o długości 40 cm iskrzą się około 90 sekund,
  • zimne ognie o długości 70 cm iskrzą się około 3 minuty,
  • zimne ognie o długości 90 cm iskrzą się około 4 minuty.


Zimne ognie na wesele
mają szeroki wachlarz zastosowań. Najdłuższe z nich doskonale sprawdzą się do utworzenia magicznego szpaleru podczas wyjścia świeżo upieczonych małżonków z kościoła, wejścia pary młodej na salę bankietową lub w trakcie ich pierwszego tańca. Z kolei krótsze ich wersje pięknie udekorują słodki tort weselny, gromkie śpiewanie „sto lat” czy ślubną sesję zdjęciową. Bezpieczeństwo potwierdzają uzyskane certyfikaty, eliminujące ryzyko poparzeń i uszkodzenia wzroku. Mamy do wyboru wielu sprawdzonych producentów, oferujących tylko takie wyroby pirotechniczne, które zostały poddane specjalnym testom bezpieczeństwa. Dostępne są również różne zestawy zimnych ogni, w zależności od tego, ile ich sztuk w opakowaniu potrzebujemy. Narzeczeni, planując swoją uroczystość ślubną i weselną, coraz częściej decydują się na ich wykorzystanie ze względu na wyjątkowe walory dekoracyjne, które wprawią wszystkich gości w wyjątkowy nastrój i zachęcą do szampańskiej zabawy. Brak ryzyka dla zdrowia wywołanego używaniem zimnych ogni pozwala nawet najmłodszym weselnikom cieszyć się blaskiem iskrzenia. Te i wiele innych produktów pirotechnicznych można kupić w naszej hurtowni fajerwerków.

Zimne ognie na wesele – czy warto?

Wykorzystanie zimnych ogni podczas ślubnych i weselnych sesji zdjęciowych to gwarancja spektakularnego widowiska i zawsze udanych, pięknych fotografii w przystępnej cenie. Koszt ich zakupu jest bowiem dużo niższy niż w przypadku wynajmu profesjonalnych artystów bądź firmy eventowej, dysponującej zaawansowanymi produktami pirotechnicznymi, takimi jak fajerwerki czy wyrzutnie sztucznych ogni. Sesja zdjęciowa z bajkowym iskrzeniem w tle stanowi wzruszającą pamiątkę najważniejszego dnia w życiu. Państwo młodzi czy weselnicy mogą całkowicie bezpiecznie trzymać zimne ognie w dłoni, ponieważ iskry nie powodują poparzeń czy uszkodzenia wzroku jeżeli są użytkowane zgonie z instrukcją obsługi. To doskonała wiadomość dla najmłodszych uczestników wesela, dla których taki mini pokaz jest wyjątkową zabawą i atrakcją. Nie musimy więc wydawać fortuny na spektakularne pokazy fajerwerków czy petardy. Zarezerwujmy je na zabawę sylwestrową, a podczas naszej uroczystości weselnej wykorzystajmy ich tańszą, ale równie efektowną alternatywę.

Zaufane Opinie IdoSell
4.86 / 5.00 1513 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-21
Ok
2024-05-06
Wszystko zgodnie z zamówieniem
pixel