Darmowa dostawa od 400,00 zł

Pierwszy taniec w towarzystwie pirotechniki scenicznej

2023-05-09
Pierwszy taniec w towarzystwie pirotechniki scenicznej

Pierwszy taniec Młodej Pary to jeden z najważniejszych momentów na weselu. Tradycją jest, że następuje po złożeniu Nowożeńcom życzeń i wspólnym zjedzeniu obiadu. Stanowi oficjalne rozpoczęcie przyjęcia weselnego. Młoda Para symbolicznie pokazuje gościom, że przyszła pora na dobrą zabawę. Symbolicznie także celebruje wspólne wejście w przyszłość i fakt zostania mężem oraz żoną, gdy poproszona do tańca kobieta się zgadza.


Młoda Para przygotowuje się do niego długo, wybiera podkład muzyczny, rodzaj tańca i choreografię. Pierwszy taniec powinien być dla Nowożeńców przyjemnością, a dla wszystkich miłym wspomnieniem. Jednak małżonkowie mogą przeżywać pewien stres z nim związany. Wszyscy goście zebrani wokół parkietu obserwują uważnie tańczących Nowożeńców, więc ci obawiają się czy wszystko pójdzie dobrze i bez wpadek. Wiele czasu spędzili na zapamiętaniu kroków oraz nauczeniu się figur. Dodatkowo chcieliby, żeby całość wyglądała elegancko i romantycznie, podkreślając ich gorące uczucie. Pewnie właśnie dlatego, wiele Par Młodych decyduje się na pierwszy taniec w towarzystwie pirotechniki scenicznej. Jest to jeden z rodzajów oprawy tego ważnego momentu.


Sceniczne fontanny iskier na pierwszy taniec


Najpopularniejsze do oprawy pierwszego tańca są sceniczne fontanny iskier. Generują atrakcyjny efekt słupów iskier o różnym natężeniu, strzelających w górę mocnym światłem na różną wysokość. Strzelające fontanny iskier idealnie podkreślą płomienne uczucie młodych i ekspresję ich wyrażania.


Fontanny iskier podczas pierwszego tańca mogą zostać rozstawione wokół parkietu. Trzeba jednak pamiętać, żeby goście zachowali od nich bezpieczną odległość. Dlatego można też zdecydować się na ustawienie fajerwerków tylko po jednej stronie parkietu, a po drugiej zostawić miejsce dla gości.


Fontanny iskier mogą być odpalane przez cały czas trwania pierwszego tańca. Trzeba tylko zadbać zależnie od czasu trwania efektu, o odpowiednią ilość fajerwerków odpalanych stopniowo. Mogą także zostać odpalone gdy zaczyna się pierwszy refren, zwłaszcza gdy pojawia się dość rytmicznie. Można dopasować to tak, że fontanny iskier odpalane są tylko na czas refrenów. Jeżeli Nowożeńcy mają przygotowane jakieś bardziej efektowne figury jak choćby podnoszenie Panny Młodej, fontanny można odpalić w takich momentach.


Klasyka i elegancja na wesele to fontanny iskier na pierwszy taniec w kolorze srebrnym oraz złotym. Jeśli jednak młodzi są odważniejsi, mogą wybrać fontanny w innym kolorze, dopasowanym do wystroju i elementów na sali. Warto jednak wybrać takie fontanny sceniczne na pierwszy taniec, które wytwarzają minimalną ilość dymu oraz zapachu i mogą być używane w zamkniętych pomieszczeniach.


Ciężki dym na pierwszy taniec


Kolejne produkty pirotechniczne na pierwszy taniec, które chętnie są wybierane przez Nowożeńców to ciężkie dymy. Nie da się ukryć, że czasem dym ma nieco zamaskować mniejsze umiejętności taneczne i ewentualne potknięcia. Nie zmienia to jednak faktu, że pierwszy taniec w ciężkim dymie efektownie snującym się po parkiecie wygląda bajkowo i bardzo widowiskowo. Gęsty dym unoszący się tuż nad podłogą daje niesamowity efekt, który goście na długo zapamiętają. Taka scenografia sprawia, że Nowożeńcy wyglądają, jakby tańczyli w chmurach i tak ta atrakcja bywa nazywana.


Warto też pomyśleć o połączeniu na pierwszy taniec ciężkiego dymu z fontannami iskier. Dym może być generowany przez cały taniec. Fontanny mogą pojawiać się na refreny i podczas efektownych figur. Takie połączenie będzie wyglądać bardzo spektakularnie. Już sam dym na pierwszy taniec daje duży efekt, który dobrze podkreślą strzelające w górę fontanny iskier.


Ciężki dym jest robiony w specjalnej wytwornicy, którą wraz z pirotechnikami można zamówić na wesele.

Produkty wymienione w powyższym artykule można znaleźć na naszych stronach internetowych oraz w sklepach stacjonarnych w Łodzi.

Polecane

Zaufane Opinie IdoSell
4.86 / 5.00 1565 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-19
Wszystko super
2024-07-13
Minut wspaniałego pokazu. Różnorodność efektów pirotechnicznych. Polecam.
pixel