Darmowa dostawa od 400,00 zł

Konfetti pneumatyczne - wady i zalety

2023-07-03
Konfetti pneumatyczne - wady i zalety

Konfetti pneumatyczne - pierwsze skojarzenie

Pierwsze skojarzenia z sypaniem konfetti to wyjście Młodej Pary z Kościoła po ślubie oraz powitanie Nowego Roku w Sylwestra. Jednak te akcesoria imprezowe bywają także wykorzystywane dla podkreślenia jakichś ważnych momentów podczas różnych innych wydarzeń, na koncertach, galach, jubileuszach czy konkursach. Kiedyś do wyboru było tylko tradycyjne konfetti sypkie do ręcznego rzucania, zwykle w formie kolorowych, malutkich kółek. Dziś dostępne są już dużo bardziej wygodniejsze w użyciu i efektowniejsze konfetti w tubach. Pamiętamy jeszcze czasy, kiedy do wyboru mieliśmy jedynie tradycyjne konfetti sypkie, które wymagały precyzyjnego ręcznego rzucania. Te malutkie kółka w różnych kolorach dawały radość, ale często sprawiały, że czyszczenie po imprezie było dość kłopotliwe. Na szczęście dzisiejsza oferta konfetti jest znacznie bardziej zróżnicowana i dostępne są wygodniejsze w użyciu i efektowniejsze opcje. Jednym z największych udogodnień są tuby z konfetti. To nowoczesna forma prezentacji, która sprawia, że korzystanie z konfetti staje się prostsze niż kiedykolwiek wcześniej. Wystarczy zdjąć korek lub pokrętło, a z tuby wystrzeli kolorowe kawałki papieru, tworząc spektakularny efekt w jednym magicznym momencie. Tuby konfetti są nie tylko wygodne, ale także eliminują problem z rozrzucaniem konfetti zbyt wcześnie lub zbyt późno, zapewniając idealne zakończenie ważnego wydarzenia.

Zalety konfetti pneumatycznego

Jakie są zalety a jakie wady pneumatycznego konfetti w tubach? Niewątpliwą zaletą wydaje się być fakt, że konfetti samo strzela w górę i nie trzeba go sypać ręcznie. Przekręcenie tuby nie jest trudne ani ciężkie. Dla niektórych osób zaletą może być odgłos w momencie wystrzeliwania. Kilka takich tub to niczym mini salwa honorowa podkreślająca ważne chwile. To lekko głośny, pewien element zaskoczenia choćby dla Młodej Pary wychodzącej ze ślubu. Dodatkową zaletą jest fakt, że tuby z konfetti mogą mieć atrakcyjny wygląd ze zdobieniami.

Wady konfetti pneumatycznego

Jedyną wadą pneumatycznego konfetti może być wielkość tuby. Jakkolwiek na imprezie sylwestrowej i innej stacjonarnej nie ma to większego znaczenia, tak już podczas ślubu tak. Wielkość jest różna, jednak im większa tuba, tym dłuższy efekt, więc wydaje się to lepszy wybór. Tyle że duża tuba to nie jest coś, co zmieści się na przykład w torebce. Trzeba więc pomyśleć jak przetrzymać tuby w trakcie trwania ceremonii ślubnej.

Ten drobny mankament nie zmienia jednak faktu, że szczególnie dzisiejsze konfetti w tubach, to piękne i efektownie zwieńczenie ślubu czy powitanie Nowego Roku. Spadające papierki niczym kolorowy deszcz ciepło otulają osoby pod nimi stojące, tworząc klimatyczną atmosferę i atrakcyjną oprawę. Mówiąc o spadających na ziemię papierkach, trzeba podkreślić słowo spadające. Jest to bowiem coś, co trzeba sprzątnąć. Dlatego w przypadku ślubu i wesela warto zapytać osoby odpowiedzialne za utrzymanie porządku przed Kościołem oraz salą weselną, czy wyrażają zgodę na użycie konfetti. Odwiedź nasz sklep stacjonarny w Łodzi i odkryj świat wyjątkowych akcesoriów imprezowych!

Polecane

Tuba Konfetti - Serca - Czerwone - 60cm

Tuba Konfetti - Serca - Czerwone - 60cm

12,19 zł brutto/1szt.121.90 pkt.
Tuba Konfetti - Białe Serca - 60 cm

Tuba Konfetti - Białe Serca - 60 cm

11,36 zł brutto/1szt.113.60 pkt.
Zaufane Opinie IdoSell
4.86 / 5.00 1540 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-23
Jestem zadowolony .
2024-06-09
POLECAM!!!!!
pixel