Darmowa dostawa od 400,00 zł

Impreza z fajerwerkami – czy warto zatrudnić specjalistę?

2021-02-26
Impreza z fajerwerkami – czy warto zatrudnić specjalistę?

Coraz częściej pokazy fajerwerków towarzyszą licznym imprezom, jak święta miejskie, obchody okrągłych rocznic wydarzeń, ale też wesela i imprezy integracyjne. Jest to doskonały sposób na uatrakcyjnienie wydarzenia i sprawienie radości wszystkim uczestnikom. Czy taki pokaz warto organizować samodzielnie, czy lepiej powierzyć organizację profesjonalnemu pirotechnikowi?

Samodzielna organizacja pokazu fajerwerków krok po kroku

Jeśli sami chcemy podjąć się tego zadania, powinniśmy pamiętać o kilku najważniejszych kwestiach:

  • konieczne jest uzyskanie zgody właściciela miejsca, w jakim zorganizowany zostanie pokaz,
  • trzeba wybrać właściwą lokalizację – powinno być to dużo wolnej przestrzeni, miejsce oddalone od domów, samochodów, drzew i linii wysokiego napięcia,
  • widzowie powinni znajdować się w odpowiedniej odległości,
  • fajerwerki należy kupować w dobrym sklepie, który oferuje te certyfikowane, wysokiej jakości,
  • muszą być odpowiednio przechowywane – w chłodnym i suchym miejscu,
  • odpalać je może tylko osoba trzeźwa, która nie znajduje się pod wpływem alkoholu.

Najlepiej, jeśli osoba obsługująca pokaz posiada jakieś doświadczenie. Trudno jest bowiem zaplanować odpalanie poszczególnych elementów i połączenie tego z właściwą oprawą muzyczną. Trzeba też pamiętać, że osoba odpalająca fajerwerki sama nie ma możliwości podziwiania swojego pokazu, a zwykle potrzebuje również pomocy. Gotowe pokazy fajerwerków można zamówić w naszym sklepie pyro-tech.pl.

Na co można liczyć zatrudniając profesjonalnego pirotechnika?

W przypadku planowanych większych pokazów dla publiczności zdecydowanie polecamy skorzystanie z pomocy osoby, która zajmuje się pirotechniką na co dzień i posiada wiedzę oraz doświadczenie. Wystarczy ustalić warunki cenowe takiego pokazu, jego długość oraz wskazać, jakie rodzaje fajerwerków nas interesują. Profesjonaliści są w stanie zaproponować wiele ciekawych opcji. Często organizują pokazy tematyczne, w których buduje się napięcie z czasem i w odpowiednim momencie odpala najpiękniejsze fajerwerki. W przypadku zainteresowanie profesjonalną obsługą zapraszamy do naszych pirotechników z PyroTech SHOW.

Można samodzielnie wybrać utwory muzyczne, które pojawią się w trakcie takiego pokazu – robi tak wiele par, które zatrudniają pirotechnika na swoje wesela. Istnieje także możliwość wyboru fajerwerków w określonej kolorystyce.

Najważniejszą zaletą takiego rozwiązania jest to, że nikt nie musi przejmować się pokazem i w nim uczestniczyć, tracąc przy tym wrażenia wizualne. Poza tym, pirotechnik wybierze właściwą i najbezpieczniejszą lokalizację i zadba o to, żeby wszyscy uczestnicy znajdowali się we właściwej odległości i w każdej chwili byli bezpieczni. Profesjonalnie przeprowadzi cały pokaz, dysponując przy tym właściwym nagłośnieniem i innym sprzętem, który podnosi atrakcyjność pokazu. Wielu dysponuje na przykład maszyną do sztucznej mgły, którą można rozpylić przy nogach gości. Oczywiście, trzeba się liczyć z kosztami, jakie niesie za sobą organizacja takiego profesjonalnego pokazu.

Polecane

Zaufane Opinie IdoSell
4.86 / 5.00 1533 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-09
POLECAM!!!!!
2024-06-02
Towar zgodny z moimi oczekiwaniem Polecam
pixel