Darmowa dostawa od 400,00 zł

Fontanny tortowe - alternatywa dla tradycyjnych świeczek urodzinowych

2022-10-28
Fontanny tortowe - alternatywa dla tradycyjnych świeczek urodzinowych

Torty są nieodłącznym elementem ważnych przyjęć, uroczystości i wydarzeń. Torty weselne czy torty urodzinowe to dzięki możliwościom dzisiejszego cukiernictwa niemal małe dzieła sztuki. Choć tradycją są okrągłe, to mogą przybierać najróżniejsze, w tym tematyczne kształty. Sposoby przyozdabiania, kolory, kształty, dekoracje i dodatki, kremy czekolada, masa cukrowa czyli lukier plastyczny sprawiają, że wyglądają przepięknie, urzekająco i niepowtarzalnie. Jest jednak jeszcze coś, co kojarzy się szczególnie z tortami urodzinowymi. Są to świeczki urodzinowe, gdzie atrakcją jest ich zdmuchiwanie przez jubilatów. Mogą to być świeczki w ilości lat jubilata lub w kształcie cyfry im odpowiadającej.


Fontanny tortowe na urodziny


Atmosferę można znacznie podkręcić, jeśli użyjemy pirotechniki. Fontanny tortowe to świetna i wystrzałowa alternatywa dla zwykłych świeczek urodzinowych. Nie tylko dopełniają dekorację, ale zachwycają tak dzieci, jak i dorosłych, robiąc na każdym duże wrażenie, zwłaszcza po ciemku. Niezwykłym blaskiem dodają przyjęciom wyjątkowej atmosfery, tworząc wizualne widowisko. Takiego efektu nie uzyska się przy użyciu tradycyjnych świeczek urodzinowych. Fontanny tortowe to najlepsze wykończenie i przysłowiowa wisienka na torcie.


To dużo bardziej efektowna i atrakcyjna oprawa tortu nie tylko urodzinowego, ale także weselnego. Fontanny tortowe zatknięte w cieście, po odpaleniu zabłysną iskrzącym się i mieniącym światłem w postaci skwierczących, jasnych iskierek uformowanych w snopy. Co ważne, iskry nie spadają na tort. Zwykle zaleca się używanie fontann tortowych tylko na wolnym powietrzu, czyli na imprezach i przyjęciach plenerowych. Jednak niektórzy producenci informują o możliwości używania ich w pomieszczeniach, ale najlepiej pojedyncze sztuki.


Fontanny tortowe w postaci rurek najczęściej dostępne są o długości od 12 do 26 cm. Od niej zależy długość trwania efektu, zwykle od kilkunastu sekund do minuty. Fontanny mają specjalne podstawki, dzięki którym można stabilnie umieścić je na torcie. Ciekawe oraz efektowne akcesoria i dekoracje na Tort można znaleźć na naszych stronach internetowych oraz w hurtownia fajerwerków w Łodzi.

Polecane

RACA TORTOWY 12 CM - SFX0904 - Surex - 1szt.

RACA TORTOWY 12 CM - SFX0904 - Surex - 1szt.

1,38 zł brutto/1szt.13.80 pkt.
RACY TORTOWE 26 CM - Surex- 12 szt.

RACY TORTOWE 26 CM - Surex- 12 szt.

31,08 zł brutto/1szt.310.80 pkt.
Zaufane Opinie IdoSell
4.86 / 5.00 1573 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-16
Szybka dostawa. Solidnie zapakowany towar
2024-07-09
Wszystko perfekcyjnie, jestem zadowolony z produktów jak i szybkiej realizacji przesyłki.
pixel