Darmowa dostawa od 400,00 zł

Autorskie pokazy fajerwerków od PyroTech

2022-12-30
Autorskie pokazy fajerwerków od PyroTech

Nasz PyroTech team to nie tylko profesjonaliści świetnie znający się na pirotechnice. Jesteśmy jej ogromnymi pasjonatami i miłośnikami. Dlatego przygotowaliśmy nasze autorskie wyrzutnie fajerwerków. Gotowe zestawy fajerwerków być świetną alternatywą dla profesjonalnych pokazów pirotechnicznych na Sylwestra, których cena w tym okresie znacząco wzrasta.


Inaczej zwane kostkami lub bateriami wyrzutni rurowych, wyrzutnie fajerwerków należą do jednych z najbardziej widowiskowych produktów pirotechnicznych. Są najczęściej wybierane, kiedy chodzi o spektakularny efekt. To przy okazji jednak z najbezpieczniejszych form pokazów pirotechnicznych. Wyrzutnie wystarczy postawić na stabilnym podłożu, odpalić za pomocą zaledwie jednego lontu, oddalić się na bezpieczną odległość i podziwiać efekty. Są różne i wynikają z rodzaju wyrzutni, jej wielkości i kalibru, ilości wystrzałów i generowanych efektów, czasu i intensywności trwania wystrzałów.


Nasze wyrzutnie fajerwerków


Nasze autorskie wyrzutnie fajerwerków są przygotowane z dbałością o najmniejszy szczegół. Podobnie jak materiał wybuchowy, drewniane skrzynie go zabezpieczające są najlepszej jakości. Są naszej produkcji i zostały solidnie wykonane. Gotowe zestawy fajerwerków mają po dwa lonty, główny oraz rezerwowy do użytku tylko gdyby pierwszy nie zadziałał lub pokaz by się przerwał. Jest to cecha najlepszej jakości wyrzutni z „górnej półki”. Wszystkie zestawy do samodzielnego odpalania to kompletne pokazy fajerwerków naszego autorstwa.


Cechą charakterystyczną zestawów jest atrakcyjność względem innych produktów. Każda impreza, na której się pojawią, będzie dosłownie i w przenośni wybuchowa. Wystarczy zamówić, stabilnie ustawić, odpalić i cieszyć się z wyjątkowych, rewelacyjnych efektów wizualnych.


Gotowy pokaz fajerwerków The Great Gatsby


Jak nazwa wskazuje, ta autorska wyrzutnia rurowa to potężny pokaz fajerwerków, z przemyślanym scenariuszem wystrzałów. Na imponujące efekty wizualne, przekłada się wysoka jakość mieszanki pirotechnicznej. Są ładunki o dużym kalibrze od 30 do 48 mm, co jest największą dopuszczoną do użytku amatorskiego w Polsce wielkością. Spektakularny efekt panoramiczny zapewniają wystrzały pionowe oraz kątowe. Czas trwania tego pokazu fajerwerków opiewa na 145 sekund i 163 potężne wystrzały. To ponad jeden wystrzał na każdą sekundę pokazu.


Efekty są różne i wielobarwne. Ładunki wystrzeliwane są raz za razem pojedynczo, naprzemiennie z wystrzałami pionowymi i kątowymi, kiedy różne i kolorowe efekty zapełniają całe niebo. Są świetliste, rozchodzące się kulki i promienie o różnych kształtach, migoczące gęste punkciki i inne efekty z efektownym zakończeniem.


Zestaw fajerwerków do samodzielnego odpalania PTS4


Efektowna wyrzutnia w tym pokazie zapewnia wysokiej jakości efekty pirotechniczne, z dodatkiem tak zwanego efektu „tail”. Jest to ciągnąca się od gruntu kolorowa smuga, aż do wybuchu rozbłysków na niebie. Ten intensywny i zachwycający pokaz trwa około 60 sekund. Ładunki o kalibrze 25 mm w liczbie 100 strzałów wystrzeliwane pionowo są bezpieczniejsze w gęstszej zabudowie.


Efekty są różne i w kilku kolorach. Świetlne promienie wystrzeliwane są i rozchodzą się z różnym natężeniem. Towarzyszą im migoczące, pojedyncze punkciki. Na końcu jest efektowne, krótkie zakończenie.


Pokaz fajerwerków Guy Fawkes


Zestaw fajerwerków do samodzielnego odpalania Guy Fawkes Fireworks Night to bardzo dynamiczny, intensywny i efektowny pokaz pirotechniczny złożony z 268 strzałów. Ten zestaw został dobrany z myślą o dużych imprezach. Wyrzutnia generuje różnorodne, kolorowe efekty, wynikające z zastosowanego miksu kalibrów wystrzeliwanych pionowo i panoramicznie pod kątem ładunków. Moździerze mają kalibry 25 mm i 30 mm.


Pokaz pirotechniczny rozpoczyna krótka seria wystrzałów, po czym następują serie o stopniowo rosnącym i zmieniającym się natężeniu. Są różne świetliste, rozchodzące się pasma przeplatane świecącymi kulkami i migoczącymi punkcikami. Przed krótkim zakończeniem w górę wzlatują pojedyncze pasma.


Zestaw do samodzielnego odpalania SPITFIRE


Pokaz fajerwerków Spitfire został stworzony z myślą o dużych imprezach. Dzięki pionowym wystrzałom i stabilnej konstrukcji, nadaje się do użytku w gęstej zabudowie i w ciężkich warunkach. Wyrzutnia składa się z kolorowych, różnorodnych efektów oraz miksu kalibrów wystrzeliwanych ładunków. Generuje 264 strzałów z moździerzy o kalibrach 20 mm, 25 mm, 30 mm oraz 37 mm.


Po serii krótkich, pojedynczych wystrzałów z różnokolorowymi świetlistymi pasmami i kulkami, pojawiają się naprzemiennie migoczące punkciki. Kolejne efekty są niekiedy większe i gęstsze, na zmianę z różnymi mniejszymi, z migoczącym zakończeniem.

Polecane

Zaufane Opinie IdoSell
4.84 / 5.00 1484 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-03-31
Szybka i profesjonalna obsługa.
2024-03-19
Wszystko dobrze, produkt zgodny z opisem
pixel