Darmowa dostawa od 400,00 zł

Zestawienie Najlepszych Wyrzutni Fajerwerków na Sylwestra 2023

2023-12-16
 Zestawienie Najlepszych Wyrzutni Fajerwerków na Sylwestra 2023

Sylwester to jedno z najbardziej oczekiwanych wydarzeń roku, podczas którego ludzie z całego świata świętują nadejście nowego roku. Jednym z najważniejszych elementów tych uroczystości są oczywiście fajerwerki, które rozświetlają niebo i dostarczają niezapomnianych wrażeń. Dla tych, którzy chcą uczynić swoje przyjęcie wyjątkowym, przygotowaliśmy zestawienie najlepszych wyrzutni fajerwerków na Sylwestra 2023.

 

1. MEGA WYRZUTNIA ALPHA WOLFF - AC10035A

Na pierwszym miejscu naszego zestawienia znajduje się imponująca wyrzutnia fajerwerków Alpha Wolff. Zawierająca 35 strzałów o kalibrze 25 mm, gwarantuje spektakularne widowisko świetlne trwające przez 35 sekund. Bogactwo kolorów, precyzyjne formy i zaskakujące efekty sprawiają, że Alpha Wolff staje się niekwestionowanym bohaterem każdego wydarzenia. Co najważniejsze, ta wyjątkowa wyrzutnia oferuje nie tylko niezapomniane wizualne wrażenia, ale także atrakcyjny współczynnik ceny do jakości.

 

2. WYRZUTNIA VIKING DEAD - SFC2042H01

Kolejna propozycja to wyrzutnia Viking Dead od firmy Surex. Z 42 strzałami o różnych kalibrach (20, 25 mm) i czasie trwania około 30 sekund, ten produkt oferuje dynamiczne i zróżnicowane widowisko. Złote ogony, białe gwiaździste wierzby, czerwone, zielone, niebieskie i żółte efekty sprawiają, że Viking Dead to prawdziwe arcydzieło sztuki pirotechnicznej, które z pewnością zachwyci każdego miłośnika fajerwerków.

 

 

3. POKAZ FAJERWERKÓW KING 1 - YHW901C

Na trzecim miejscu znajduje się kultowa wyrzutnia od Triplexa - Pokaz Fajerwerków King 1. Z 100 strzałami o kalibrze 30 mm, szeroką kolorystyką efektów i średnią dynamiką, ten produkt gwarantuje 100 sekund niezapomnianego show na niebie. Ciekawe kombinacje kolorów i efektów sprawiają, że King 1 to doskonały wybór dla tych, którzy szukają imponującego i długotrwałego widowiska.

 

 

4. WYRZUTNIA EARTH SHAKER - SFC2068M1

Kolejną propozycją jest wielostrzałowa wyrzutnia Earth Shaker od firmy Surex. Z 68 strzałami o kalibrze od 25 mm do 30 mm i czasie trwania około 70 sekund, Earth Shaker to doskonały wybór dla miłośników intensywnych i kolorowych efektów. Czerwone niebiosa, błyszczące złoto, fioletowe gwiaździste deszcze - ta wyrzutnia ma wszystko, aby zrobić wrażenie na widowni.

 

 

5. WYRZUTNIA SCHODKOWA CYBER SHOW - CS7347A

Ostatnią propozycją w naszym zestawieniu jest Wielostrzałowa Wyrzutnia Cyber Show od Surex. Jej niezwykła forma przypominająca schody z różnymi kalibrami (18 mm do 45 mm) sprawia, że każdy poziom dostarcza innych wrażeń. Z 67 strzałami i różnorodnymi efektami, takimi jak cytrynowy ogon komety, różowy ogon komety, złoty ogon do błyszczącej bieli - Cyber Show to nie tylko pokaz fajerwerków, ale prawdziwe dzieło sztuki pirotechnicznej.

 

 

Wszystkie wymienione wyrzutnie fajerwerków to doskonałe opcje na Sylwestra 2023, oferujące niezapomniane wrażenia w postaci kolorowych i ekscytujących pokazów na niebie. Bez względu na wybór, każda z tych wyrzutni sprawi, że Sylwester stanie się niezapomnianym przeżyciem, a niebo zamieni się w magiczne płótno, malowane światłem i barwami. Wszystkie wyżej wymienione wyrzutnie i wiele więcej znajdziesz na hurtownia-fajerwerki.pl.

Polecane

Zaufane Opinie IdoSell
4.86 / 5.00 1565 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-19
Szybka dostawa ,towar zgodny . Urodziny się udało dzięki piro
2024-07-03
Obsługa godna polecenia!!!
pixel