Darmowa dostawa od 400,00 zł

Hurtownia fajerwerków - Szczecin

Nasza hurtownia fajerwerków oferuje najlepsze na rynku produkty pirotechniczne od polskich i zagranicznych producentów. Wysoka jakość fajerwerków w połączeniu z niską, wręcz hurtową ceną sprawia, że klienci ze Szczecina, jak i z całej Polski bardzo chętnie zakupują sztuczne ognie do swoich pokazów pirotechnicznych.

Fajerwerki sklep - Szczecin

Fajerwerki to produkt pirotechniczny, który może być sprzedawany w sklepach internetowych, a co za tym idzie, jest szeroko dostępny dla każdego mieszkańca Szczecina, Polski, czy świata. Jednakże ze względu na swoją specyfikę wymaga odpowiedniego zaplecza oraz zachowania bezpieczeństwa podczas jego przechowywania, a także wysyłki i transportu.

Fajerwerki w naszym sklepie to gwarancja bezpieczeństwa. Każdy produkt posiada wymagane certyfikaty, jest właściwie przechowywany, a także zabezpieczony przed i w trakcie wysyłki do klientów, aby zapobiec jego uszkodzeniu.

Sklep z petardami

Oferowane w naszym sklepie petardy to wysokiej jakości produkty pirotechniczne w atrakcyjnych cenach, które dostarczamy do Szczecina. Znajdziesz u nas szeroką ofertę petard, flar, rac, wyrzutni, zestawów do samodzielnego odpalenia (dso), fontann iskier, zimne ognie na wesele i wielu innych produktów, dzięki którym stworzysz niesamowite widowisko na każdej imprezie. Nasz sklep z petardami online prowadzi sprzedaż całoroczną, dlatego możesz zakupić sztuczne ognie zarówno na Sylwestra, jak i wesele lub inną imprezę.

Za sprawą bogatego asortymentu petard w naszym sklepie internetowym każdy klient ze Szczecina i z całej Polski, znajdzie produkt odpowiadający jego oczekiwaniom wizualnym i jakościowym.

Zamówienia w hurtowni fajerwerków PyroTech

W naszej hurtowni można dokonywać zamówień hurtowych, jak i detalicznych. Nasi klienci mają do dyspozycji specjalnie zaprojektowany panel hurtownika ułatwiający proces składania zamówienia. W panelu naszej hurtowni fajerwerków rabaty naliczają się automatycznie po przekroczenie określonych kwot progowych. Przez wiele lat funkcjonowania naszej hurtowni zdobyliśmy ogromne doświadczenie w handlu fajerwerkami, zarówno całorocznej, jak i sezonowej czy internetowej. Wszyscy nasi klienci mogą liczyć na pełne wsparcie prawne, jak i praktyczne w obszarze handlu fajerwerkami.

Zaufane Opinie IdoSell
4.86 / 5.00 1540 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-24
Super szybka dostawa, brak problemów przy zamawianiu, jednak czerwone balony pękały, wadliwych było raptem kilka ale zdarzały się też takie, które miały już dziurkę zanim się je napełniło powietrzem.
2024-06-11
realizacja szybka i zgodna z opisem
pixel