Darmowa dostawa od 400,00 zł

SRPYRO

( ilość produktów: 58 )

SRPYRO fajerwerki ma ponad dziesięcioletnie doświadczenie w sprzedaży artykułów pirotechnicznych na terenie Słowacji. W Polsce produkty pod szyldem SRPYRO pojawiły dopiero kilka lat temu. Niemniej jednak, zadowolenie setek klientów oraz stałe zapotrzebowanie na artykuły pirotechniczne najwyższej jakości skłoniły słowacką firmę do stworzenia własnej linii produktów pirotechnicznych o nazwie SR PYRO, która jest certyfikowana i produkowana od 2018 roku przez chińską firmę / fabrykę Chili Fireworks. Fajerwerki sklep hurtownia-fajerwerki.pl oferuje dziesiątki produktów pod szyldem SRPYRO.

Fajerwerki SRPYRO

Podczas wytwarzania artykułów pirotechnicznych marki SR PYRO producent się głównie na jakości oraz ostatecznym efekcie, wykorzystując najnowsze technologie. Dzięki nim osiąga efekty, które jeszcze kilka lat temu były nieosiągalne w tej branży - spektakularne efekty fajerwerków SRPYRO przy stosunkowo niewielkiej ilości materiałów pirotechnicznych. Firma samodzielnie projektuje kolorystykę, zmienność efektów, ich skład oraz czas trwania, co pozwala im kreować artykuły pirotechniczne według indywidualnych pomysłów klientów.

SRPYRO pirotechnika

SRPYRO pirotechnika to renomowany importer oraz dystrybutor pirotechniki, który od kilku lat dostarcza swoim klientom najwyższej jakości produkty pirotechniczne. Firma zyskała uznanie na rynku polskim dzięki nie tylko bogatej ofercie, lecz także bezpieczeństwu oraz profesjonalizmowi, które stanowią fundament ich działalności.

Założona z pasją do sztuki pirotechnicznej, SRPYRO doskonale zdaje sobie sprawę z oczekiwań klientów, dlatego też stale poszerza swoją ofertę o najnowsze i najbardziej innowacyjne wyroby. Współpracując z najlepszymi producentami fajerwerków na świecie, firma SRPYRO Polska gwarantuje swoim klientom produkty najwyższej jakości, które spełniają wszystkie niezbędne normy bezpieczeństwa.

Poza produkcją i sprzedażą pirotechniki, SRPYRO fajerwerki oferuje również ich transport za pomocą naszych własnych samochodów lub współpracujących partnerów, zgodnie z przepisami umowy ADR, bezpośrednio do klienta.

Petardy SRPYRO - czy są mocne?

W ostatnich latach oferta firmy poszerzyła się o petardy SRPYRO. Dzięki współpracy ze zlokalizowaną w Albani fabryką petard na polski i europejski rynek mogły trafić mocne petardy SRPYRO. Każda petarda z linii SR PYRO przechodzi rygorystyczne testy, zapewniające nie tylko niezapomniane wrażenia akustyczne, ale także pewność, że są one bezpieczne w użytkowaniu. Petardy od SRPYRO cechuje duża gramatura zawartego prochu, co czyni je jedynymi z najmocniejszych petard na polskim i europejskim rynku.

Zaufane Opinie IdoSell
4.86 / 5.00 1513 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-12
Zamawialiśmy weselne zimne ognie. Jestem bardzo zadowolona. Zamówienie złożone w okresie „majówkowym”- a pomimo tego trafiło do nas bardzo szybko, dobrze zapakowane, wszystko tak jak miało być- współpraca bez zarzutów.
2024-05-05
Polecam, szybka dostawa i dobrze wykonana ścianka
pixel