Jorge - JR32 - Omega Zobacz większe

OMEGA - JR32 - Rakiety - Jorge

JG-JR32

Nowy produkt

12,50 zł

Rakiety firmy Jorge Omega - 4 rakiety w opakowaniu z efektem różnokolorowym. 

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Nasz łódzki sklep z fajerwerkami oferuje rakiety Omega firmy Jorge.

W opakowaniu znajdują się 4 rakiety o efekcie różnokolorowym. Rakiety marki Jorge są wykonane z największą dokładnością. Produkt należy zabezpieczyć, najlepiej włożyć do butelki wypełnionej do połowy wodą i jeśli jest to możliwe włożyć w śnieg. Należy zachować wszelką czujność przy ich odpalaniu.

W razie jakichkolwiek pytań dotyczących zakupów w naszym sklepie online z fajerwerkami proszę dzwonić pod numerem zamieszczonym w stopce. Telefon odbierze wykwalifikowany pirotechnik z zespołu PyroTech.

Jorge Fireworks to chinski producent i polski importer materialów pirotechnicznych. Zalozona w 1990 roku, przez braci Dudkowiak firma jest obecnie jednym z najwiekszych dostawców pirotechniki amatorskiej i profesjonalnej w Europie. Od poczatku swojego istnienia Jorge kladzie nacisk na zadowolenie klienta i doskonaly produkt, przez co marka ta jest dzisiaj kojarzona z najwyzszym poziomem dopracowania i niezawodnosci. Ponadto, jako pierwsza tego typu firma w Polsce, Jorge uzyskalo na swoje produkty europejski certyfikat jakosci CE oraz wdrozyla system zarzadzania jakoscia 9001:2008. Pozwala to zagwarantowac najwyzsza jakosc oferowanych produktów.

Jorge - JR32 - Omega


Mix 4 efektów - 4 rakiety

Jorge - JC01S - Piccolo Corsair

Ilość strzałów1
Klasa CEF2
Ilość w opakowaniu4 szt.
EfektMix 4 efektów
Ocena sklepu PyroTech8/10

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Zrecenzuj

OMEGA - JR32 - Rakiety - Jorge

OMEGA - JR32 - Rakiety - Jorge

Rakiety firmy Jorge Omega - 4 rakiety w opakowaniu z efektem różnokolorowym. 

23 produktów w kategorii