Hurtownia fajerwerków Pabianice

Hurtownia fajerwerków Pabianice

Pokaz pirotechniczny na weselu, evencie lub Sylwestrze musi być odpowiednio przygotowany. Przy organizacji nie można zapomnieć o fajerwerkach, które dadzą różne efekty wizualne i które nie będą kosztowały majątku. Sprawdź ofertę naszej hurtowni fajerwerków w Pabianicach – jakość i ceny Cię zaskoczą!

Adres: ul. Łaska 9, Pabianice

KOM: 794-999-832

Sklep fajerwerki Pabianice – stawiamy na jakość!

Materiały pirotechniczne to nie tylko źródło niesamowitych wrażeń, ale także mnóstwo niebezpieczeństw. Nasi dostawcy i pracownicy doskonale zdają sobie z tego sprawę, dlatego na pierwszym miejscu stawiamy bezpieczeństwo. W naszej hurtowni oferujemy petardy i sztuczne ognie dostarczane wyłącznie przez certyfikowanych producentów, ze wszelkimi atestami bezpieczeństwa. Nie oszczędzamy i nie kupujemy towaru z nieznanych źródeł.

Jesteśmy odpowiedzialnymi sprzedawcami, którzy wiedzą, że dobra zabawa to przede wszystkim taka, w której żaden uczestnik nie jest narażony na niebezpieczeństwo. Towar sprzedawany stacjonarnie i przez Internet sprzedajemy wyłącznie osobom pełnoletnim.

Hurtownia fajerwerków w Pabianicach – nasza oferta

Niezależnie od tego, czy chcesz zorganizować pokaz pirotechniczny z okazji powitania Nowego Roku, czy też uświetnić wesele, wszystkie niezbędne produkty znajdziesz w naszym sklepie. Nasz asortyment to nie tylko tradycyjne i najbardziej popularne petardy, lecz także cała rzesza materiałów pirotechnicznych typu silent (cichych).

Nasza hurtownia dostarcza:

  • lampiony – produkowane z kawałków bibuły balony, które po zapaleniu unoszą się w górę. Pokaz składający się z kilkudziesięciu takich lampionów może być doskonałym uświetnieniem wesela, urodzin lub imprezy firmowej.
  • Fontanny iskier – czyli pionowe słupki, które podpalone, uruchamiają kaskadę iskier (większa wersja popularnych na tortach iskrzących świeczek). Najlepszy efekt osiąga się przy ustawieniu kilku takich fontann albo w jednym rzędzie, albo w szpaler, tworząc wyjątkową ścieżkę. Świetnie wyglądają na filmach i fotografiach ślubnych.
  • Świece dymne – lubisz efekt wyłaniania się z chmury, niczym wokaliści rockowi na koncertach lub bokserzy na ringu? W takim razie skuś się na naszą ofertę petard dymnych. Posiadamy różne kolory i wielkości, które zapewnią mniejsze lub większe zadymienie.
  • Konfetti – czyli coś dla amatorów klasycznej zabawy. Wystrzeliwujące kolorowe konfetti świetnie nada się na urodziny, imprezy firmowe czy Sylwestra.

Hurtownia fajerwerków Pabianice – petardy tradycyjne

Jeśli poszukujesz tradycyjnych petard, to również świetnie trafiłeś. W naszej ofercie znajdują się rozmaite typy fajerwerków, które pozwolą stworzyć Ci niesamowite pirotechniczne show. Rzymskie ognie, race kibica, wyrzutnie – to tylko część tego, co możemy Ci zaoferować. Już dziś skontaktuj się z nami i powiedz, czego potrzebujesz.

Uwaga! Przy zamówieniach hurtowych i współpracy długoterminowej przewidujemy specjalne rabaty. Im więcej towaru zamówisz, tym korzystniejsze ceny zyskasz. Nie czekaj – zadzwoń lub napisz, a przygotujemy specjalną ofertę dla Ciebie i Twojej firmy!