Wyrzutnia/Bateria - Jorge - JW904 - Turbo

Wyrzutnia/Bateria - Jorge - JW904 - Turbo

Wyrzutnia Turbo jest klasyfikowana do cichych fajerwerków. Kaliber pojedynczego moździerza tej wyrzutni fajerwerków to 1.0" czyli 25 mm. Bateria wyrzuca kolejno 16 pojedynczych efektów bez końcowego wybuchu.

Wyrzutnia JW904 Turbo od Importera Jorge - co i jak?

Tak jak wcześniej było wspomniane kaliber tej wyrzutni to 1.0". Wyrzutnia sztucznych ogni charakteryzuje się wspaniałym efektem takim jak: Srebrne gwiżdżące komety z czerwono-zielonym bukietem. Kształt tej wyrzutni to najzwyczajniej jest kwadrat. Efekt w tej baterii fajerwerków nie daje żadnego wybuchu, jedyny dźwięk, jaki wydobywa się z tej wyrzutni to trzeszczenie, czyli tak zwany cracling. Doskonale sprawdzi się dla osób, które nie chcą robić dużego hałasu. Efekt tej wyrzutni będzie zapamiętany oraz dobrze wspominany przez długi czas. Wyrzutnie marki Jorge cechuje wysoka jakość wykonania i niezawodność.

Bateria sztucznych ogni Turbo w naszym sklepie pirotechnicznym

Wyrzutnia fajerwerków JW904 Turbo jest dostępna w przystępnej cenie na naszej stronie internetowej. Zachęcamy również do przeglądania innych wyrzutni fajerwerków, jakie mamy dostępny. W każdym opisie wyrzutni można zobaczyć filmik z efektem danej baterii sztucznych ogni.
Należy zachować szczególną czujność (i trzeźwość umysłu!) przy ich produktu pirotechnicznego oraz powinno się zapoznać z instrukcją dołączoną do każdego z fajerwerków. Fajerwerk należy postawić na płaskim gruncie, w razie konieczności obłożyć kamieniami, pisakiem, śniegiem, wkopać lub przywiązać taśmą do słupa, ewentualnie kilka baterii sztucznych ogni można owinąć razem taśmą.

Wyrzutnia Jorge - JW904 - Turbo

Zobacz efektowną wyrzutnię JW904 Turbo marki Jorge dostępną w sklepie naszej hurtowni fajerwerków.