Hurtownia fajerwerków – dymy Smoke Fountain

Hurtownia fajerwerków – dymy Smoke Fountain

W naszej hurtowni fajerwerków posiadamy liczne dymy do tworzenia opraw meczowych, efektów specjalnych, czy dekoracji sesji zdjęciowych. W ofercie znajdują się niezwykle popularne dymy producenta Surex. Są to produkty certyfikowane, nieszkodliwe i łatwe w obsłudze.

Smoke Fountain – dymy Surex

Surex Smoke Fountain to dymy, które świetnie zdadzą egzamin w każdych warunkach. Surex to gwarancja doskonałego koloru dymu i jego natężenia nawet przy porywistym wietrze. Oczywiście najlepszy efekt dymów Smoke Fountain Surex uzyskamy w bezwietrzne dni, otrzymując gęsty, niezwykle nasycony kolorem dym.

Dym Smoke Fountain CS1805D

Żółty dym Smoke Fountain CS1805D Surex

Producent fajerwerków Surex w swojej ofercie posiada dymy Smoke Fountain CS1805D w kolorze żółtym W opakowaniu znajdują się 4 sztuki dymu pozwalające na jego jednorazowe odpalenie. Żółty dym Smoke Fountain CS1805D to klasa CE T1. Średni czas działania dymu wynosi 30 sekund.

Dym Smoke Fountain CS1805E

Biały dym Smoke Fountain CS1805E Surex

W asortymencie naszej hurtowni fajerwerków znajdują się również inne dymy Smoke Fountain jak CS1805E, który jest dymem w kolorze białym. Smoke Fountain CS1805E również składa się z 4 sztuk petard klasy CE T1 do jednorazowego odpalenia, których efekt wizualny doskonale sprawdza się w oprawach meczowych, sesjach zdjęciowych, szczególnie ślubnych i na wielu innych scenografiach. Wysokiej jakości efekt białego Smoke Fountain trwa do ok. 20 sekund i jest zależny od siły wiejącego wiatru.