Wulkan GAOO F15 S/G - Volcano

Wulkan GAOO F15 S/G - Volcano

Wulkan GAOO F15 S/G - Volcano

Wulkan GAOO F15 zwany również fontanną to rodzaj sztucznych ogni, który swoją nazwę zawdzięcza stożkowemu kształtowi. Figura wykonana jest z kartonu i wypełniona mieszanką pirotechniczną, która po odpaleniu wywołuje cudowne i przepiękne efekty wizualne, sięgające nawet do kilku metrów wysokości. Firma GAOO to polska firma, specjalizująca się w produkowaniu oraz importowaniu pirotechniki. Ich wyroby charakteryzują się nieprzeciętną wielkością, dużą zawartością mieszanki wybuchowej oraz czasem trwania i kolorem efektu.

Efekt wizualny fontann F15 S/G.

W skład opakowania GAOO F15 wchodzą dwa stożki mierzące 15 centymetrów, które po odpaleniu tak jak ich większe odpowiedniki F25 mają te same efekty czyli jedna z nich świeci iskrami w kolorze srebrnym a druga natomiast w kolorze złotym. Średni czas działania takiego wulkanu to około 60 sekund. Maksymalną wysokość na jaką mogą wznosić się iskry to 4 metry. Wulkany GAOO F15 S/G doskonale nadają się na różne uroczystości typu wesela, urodziny. Doskonale nadają się na szpaler z fontann na wejście pary młodej do rozpoczynającego się pokazu pirotechnicznego. 

Wulkany GAOO F15 S/G w naszej hurtowni z amatorską pirotechniką oraz bezpieczne ich używanie.

 Fontanny stożkowe F15 znajdują się w zakładce "Wulkany" można je od teraz zakupić w przystępnej cenie.
Na naszej stronie możecie Państwo znaleźć wiele artykułów pirotechnicznych i dopasować je do swoich potrzeb. Przed użyciem fajerwerków należy się zapoznać z instrukcją zamieszczoną na opakowaniu. Przy odpalaniu fajerwerków należy zachować trzeźwość umysłu oraz rozwagę. Zachęcamy do przeglądania produktów oraz ich zakupu. W razie zakupów hurtowych oraz współpracy prosimy o kontakt na numer podany w stopce bądź na adres e-mail.