Petardy Hammer H4 - Co i jak?

Petardy Hammer H4 - Co i jak?

Petardy Hammer H4 to najmocniejsze petardy z serii Hammer - nie mylić  z emiterami dźwięku.

Budowa petard Hammer H4.

Budowa tej petardy jest dosyć prosta, jest tak skonstruowana aby dźwięk samego wybuchu był głębszy oraz bardziej wyrazisty niż u jej mniejszych
odpowiednikach. Ściany Hammer H4 są o wiele grubsze, a spód jest zrobiony z gipsu tak aby wybuchająca mieszanka tworzyła duże ciśnienie
wewnątrz petardy jednocześnie rozrywając ją i generując potęzny huk. Petardy z serii Hammer H4 doskonale nadają się na odstraszanie dzikich zwierząt.
W petardach Hammer H4 zawierają się dwa gramy prochu. Dokładnie tyle samo co w Hammer H2 lecz konstrukcja H4 jest zupełnie inna dzięki czemu jest generowana odmienna fala dźwiękowa.

Petardy Hammer H4 w naszym sklepie internetowym z fajerwerkami.

Produkt pirotechniczny marki Hammer H4 jest dostępny w przystępnej cenie w naszej hurtowni z amatorskimi artykułami pirotechnicznymi w zakładce Petardy. Seria Hammer jest od importera Gaoo. Znajdziecie tam Państwo również wiele innych ciekawych petard o różnym natężeniu wybuchu oraz różnej zawartości prochu.
Jeżeli szukasz dobrych doznań akustycznych to polecamy petardy z serii Hammer dostarczą niezapomnianych wrażeń. Przed odpaleniem jakichkolwiek
artykułów pirotechnicznych należy zapoznać się z instrukcją zawartą na opakowaniu. Przy odpalaniu fajerwerków należy zachować trzeźwość umysłu.
Fajerwerk należy postawić na gruncie następnie odpalić oraz należy się natychmiastowo oddalić na odległość minimum 25 metrów.