Wysyłka, koszt i czas dostawy:1. Zamówienia są realizowane wyłącznie w dni robocze. Zamówienia składane w soboty, niedziele i święta są realizowane pierwszego kolejnego dnia roboczego.

2. W sklepie internetowym Hurtownia-fajerwerki.pl możesz wybrać jedną z trzech form dostawy:

     - Przesyłka kurierska:

          Koszt przesyłki podany jest wraz z kwotą ubezpieczenia - paczki każdorazowo są ubezpieczane do wielkości  wartości  zamówienia. Przesyłki docierają do adresata zwykle następnego dnia po nadaniu.

     - Przesyłka kurierska pobraniowa:

          Koszt przesyłki podany jest wraz z kwotą ubezpieczenia - paczki każdorazowo są ubezpieczane do wielkości wartości zamówienia. Przesyłki docierają do adresata zwykle następnego dnia po nadaniu.

    - Odbiór osobisty

          Zamówione produkty możesz odebrać w naszym magazynie w Woli Grzymkowej przy ulicy Wolska 90.

3. Czas realizacji zamówienia wynosi od 24 godzin do 48 godzin i uzależniony jest od adresu dostawy i wybranej formy dostawy.
Informacje o czasie realizacji znajdują się w karcie produktu, podczas składania zamówienia oraz w powiadomieniach mailowych.

4. Do wartości zamówienia doliczana jest opłata za dostawę.

5. w przypadku zamówień opłacanych on-line (przedpłata) momentem przyjęcia zamówienia do realizacji jest zaksięgowanie za niego wpłaty na koncie bankowym.

6. jeśli kurier nie zastanie Cię pod podanym adresem dostawy, zostawi awizo z informacją o ponownym terminie próby doręczenia lub ze wskazaniem czasu i miejsca, gdzie powinieneś odebrać przesyłkę osobiście.

Tabela opłat za dostawę

DOSTAWAKOSZT DOSTAWYDARMOWA DOSTAWA
Przesyłka kurierska10 złPowyżej 500 zł
Przesyłka kurierska pobraniowa15 złPowyżej 500 zł
Odbiór osobisty0 zł-----