HURTOWNIA FAJERWERKÓW - ŁÓDŹ

  Prowadzimy całoroczną sprzedaż pirotechniki dla klientów hurtowych w Łodzi. Dzięki bezpośredniej współpracy z największymi producentami i importerami fajerwerków możemy Państwu zapewnić szeroki asortyment (ponad 3500 produktów) najwyższej jakości wyrobów pirotechnicznych, przy zachowaniu atrakcyjnych cen i warunków zwrotów. Wszystkie oferowane przez nas fajerwerki są sprawdzonymi, certyfikowanymi, atestowanymi produktami renomowanych marek.

Dlaczego warto z nami współpracować?

   Pirotechnika jest naszą pasją, nasz zespół to wykwalifikowani pirotechnicy doskonale znający sprzedawane produkty. Zawsze chętnie pomagamy naszym klientom, doradzamy, wspieramy ich w  rozwoju biznesu. Co roku dla sezonowych sprzedawców tworzymy listę najlepiej sprzedających się fajerwerków w oparciu o własne statystki. Dobieramy listę produktów spośród setek dostępnych w naszej hurtowni fajerwerków Łódź, aby ułatwić Państwu pracę. Przeprowadzamy również szkolenie dla naszych klientów z zakresu bezpiecznego użytkowania pirotechniki, przepisów dotyczących sprzedaży fajerwerków czy poszerzamy ich wiedzę w zakresie wykonywania małych pokazów pirotechnicznych na pirotechnice amatorskiej, aby mogli czerpać korzyści z handlu fajerwerkami również poza sezonem sylwestrowym.

W hurtowni fajerwerków PyroTech - Łódź dostępne są produkty takich marek jak:

    Jorge, Triplex, Surex, Klasek, Piromax, Tropic, Gaoo, B&G czy Ark-o. Fajerwerki tych producentów posiadają odpowiednie certyfikaty ADR i CE, a na ich zakup i późniejszą dystrybucję nie są wymagane żadne dodatkowe pozwolenia poza fajerwerkami kategorii CE F4,T2 i P2. Osobną tabelę rabatową posiadają profesjonalne race, dymy, ognie bengalskie i produkty ASG/Paintball producentów Ark-o oraz B&G.

Oficjalne rabaty udzielane w hurtowni fajerwerków PyroTech:

Wartość zamówienia (netto):Przysługujący rabat:Rabat dla produktów B&G i Ark-o:
1000,00 - 4999,00 PLN5 %3 %
5000,00 - 9999,00 PLN8 %5 %
10000,00 - 14999,00 PLN10 %8 %
15000,00 - 19999,00 PLN12 %10 %
20000,00 - 24999,00 PLN15 %12 %
25000,00 - 29999,00 PLN18 %15 %
30000,00 - 39999,00 PLN20 %18 %
40000,00 - 79999,00 PLN23 %20 %
80000,00 - 150000,00 PLN27 %22 %

UWAGA! Posiadmy niezwykle korzystną politykę zwrotów zakupionych towarów. Napisz do nas (np. na biuro@pyrotech.pl) i zapoznaj się z ofertą, w której prawie nic nie ryzykujesz!

Największa w Polsce hurtownia fajerwerków PyroTech

   Jesteśmy jedną z największych w kraju hurtowni fajerwerków. PyroTech to starannie wyselekcjonowany asortyment. Dziesiątki typów wyrobów pirotechnicznych: rzymskich ogni, wulkanów, rac, flar, dymów, wyrzutni, rakiet i petard. Jesteśmy specjalistami od pokazów pirotechnicznych, znamy rynkowe trendy i każdego dnia pracujemy nad rozwojem naszej ofertą. Na bieżąco śledzimy nowości w światowej pirotechnice, dzięki czemu jesteśmy w stanie obsłużyć najbardziej wymagających klientów. Pracujemy z pasją, realizując zamówienia hurtowe i detaliczne na terenie Polski oraz wielu krajów Europy. Kupując w hurtowni fajerwerków PyroTech w Łodzi, masz pewność, że zaplanowany pokaz pirotechniczny wypali, a wystrzały zachwycą wszystkich widzów. Współpracuj z naszą hurtownią pirotechniki na zasadach B2B i zgarniaj znaczne rabaty handlowe. Służymy pomocą w wyborze asortymentu do dalszej odsprzedaży: jest w czym wybierać, na dzień dzisiejszy oferujemy ponad 3500 typów fajerwerków. Nasza oferta jest nieustannie aktualizowana. Obserwuj stronę internetową naszej hurtowni pirotechnicznej. Poluj na wystrzałowe rabaty, które pozwolą Ci kupić hurtowe ilości tanich fajerwerków. Jako znaczący gracz na krajowym rynku możemy zaproponować najwyższe rabaty handlowe i profesjonalne doradztwo. Odwiedź naszą hurtownię w Woli Grzymkowej i zrób bombowe zakupy.

Hurtownia fajerwerków Łódź

   Wieloletnie doświadczenie w organizacji widowisk pirotechnicznych, pasja do efektownych wybuchów i kompleksowa wiedza na temat fajerwerków doprowadziła nas do rozszerzenia działalności o hurtową sprzedaż wyrobów pirotechnicznych. Tworząc pokazy pirotechniczne, sami dobrze znamy potrzeby klientów i wiemy, jak wyjść naprzeciw ich oczekiwaniom. Po latach obserwacji, testów i przygotowań otworzyliśmy profesjonalną hurtownię pirotechniczną w bliskich okolicach Łodzi. Pracujemy siedem dni w tygodniu, o każdej porze roku. Nasi partnerzy mogą liczyć na bezkonkurencyjną ofertę współpracy i szybkie dostawy. Podczas gorączkowych przygotowań do sylwestrowych pokazów fajerwerków dowozimy wyroby pirotechniczne do Twojego punktu handlowego w kilka godzin od złożenia zamówienia. Współpracując z hurtownią fajerwerków z Łodzi, nie musisz martwić się o zatowarowanie. Rozwiń swój biznes w branży pirotechnicznej razem z nami!

Dlaczego warto kupować fajerwerki w naszej hurtowni?

   Fajerwerki to nasza pasja, skrycie marzymy, by pokazy pirotechniczne zyskały jeszcze większą popularność w całym kraju. Chcielibyśmy, żeby pokazy odbywały się coraz częściej i w związku z licznymi okazjami. Ideałem jest popularność fajerwerków godna krajów azjatyckich i Malty. Chętnie dzielimy się branżową wiedzą i doświadczeniem z dystrybutorami produktów dostępnych w naszej hurtowni fajerwerków w Łodzi.

Zaletami współpracy z marką PyroTech to:

  • jeden próg rabatowy dla klientów B2B, który pozwala na zakup różnorodnych wyrobów pirotechnicznych klas amatorskich.
  • listę sugerowanych cen sprzedaży detalicznej, zgodną z cennikiem naszych punktów sprzedaży w całej Polsce,
  • wysokie narzuty cenowe pozwalające osiągnąć nawet 200% przychodu w stosunku do cen hurtowych,
  • starannie wyselekcjonowane pakiety produktów gotowych, stworzone na podstawie analizy biznesowe,
  • jesteśmy na rynku od prawie 10 lat,
  • oferujemy profesjonalne wsparcie specjalistów na każdym etapie współpracy,
  • pomagamy w przygotowaniu stoisk sprzedażowych i dopasowania ich do przepisów prawa,
  • banery reklamowe, dzięki którym zainteresowanie Twoimi produktami wzrośnie,
  • wybór modelu współpracy: całoroczny/sezonowy,
  • najwyższe rabaty na rynku.

W razie zainteresowania zakupami hurtowymi fajerwerków na terenie Łodzi lub Polski zapraszamy do kontaktu poprzez formularz, bądź pod następującym numerem telefonu: 794 999 832

Hurtownia fajerwerków w Łodzi PyroTech