ŁÓDZKA HURTOWNIA FAJERWERKÓW

   PyroTech to nie tylko pokazy fajerwerków czy sprzedaż detaliczna. Prowadzimy również całoroczną sprzedaż pirotechniki dla klientów hurtowych. Dzięki bezpośredniej współpracy z największymi producentami i importerami fajerwerków możemy Państwu zapewnić szeroki asortyment (ponad 3500 produktów) najwyższej jakości fajerwerków, przy zachowaniu atrakcyjnych cen. Wszystkie oferowane przez nas fajerwerki są sprawdzonymi produktami renomowanych marek.

Dlaczego warto z nami współpracować?

   Pirotechnika jest naszą pasją, nasz zespół to wykwalifikowani pirotechnicy doskonale znający sprzedawane produkty. Zawsze chętnie pomagamy naszym klientom, doradzamy, wspieramy ich w  rozwoju biznesu. Co roku dla sezonowych sprzedawców tworzymy listę najlepiej sprzedających się fajerwerków w danym roku w oparciu o własne statystki. Dobieramy listę produktów spośród setek dostępnych w naszej hurtowni, aby ułatwić Państwu pracę. Przeprowadzamy również szkolenie dla naszych klientów z zakresu bezpiecznego użytkowania pirotechniki, przepisów dotyczących sprzedaży fajerwerków czy poszerzamy ich wiedzę w zakresie wykonywania małych pokazów pirotechnicznych na pirotechnice amatorskiej, aby mogli czerpać korzyści z handlu fajerwerkami również poza sezonem sylwestrowym.

W hurtowni fajerwerków PyroTech dostępne są produkty takich marek jak:

    Jorge, Triplex, Surex, Klasek, Piromax, Tropic czy Gaoo. Fajerwerki tych producentów posiadają odpowiednie certyfikaty ADR i CE, a na ich zakup i późniejszą dystrybucję nie są wymagane żadne dodatkowe pozwolenia poza fajerwerkami kategorii CE F4 i T2.

Oficjalne rabaty udzielane w hurtowni fajerwerków PyroTech:

Wartość zamówienia (netto):Przysługujący rabat:
1000,00 - 4999,00 PLN5 %
5000,00 - 9999,00 PLN8 %
10000,00 - 14999,00 PLN10 %
15000,00 - 19999,00 PLN12 %
20000,00 - 29999,00 PLN15 %
30000,00 - 34999,00 PLN18 %
35000,00 - 40000,00 PLN20 %
powyżej 40000,01 PLNnegocjacje

Warunki przyznania rabatu:

 • Tabela dotyczy jednorazowych zakupów fajerwerków,
 • Tabela zawiera kwoty netto,
 • Przy zakupach poniżej 1000 zł netto obowiązują ceny detaliczne,
 • Wyłącznie przy zakupach kartonowych,
 • Rabaty nie dotyczą zestawów baterii złożonych (DSO),
 • W firmie TRIPLEX fontanny tortowe posiadają osobną tabele rabatową.
 • Niektóre, specyficzne produkty mogą posiadać osobną tabelę rabatową.

Największa w Polsce hurtownia fajerwerków PyroTech

   Jesteśmy jedną z największych w kraju hurtownią fajerwerków. PyroTech to starannie wyselekcjonowany asortyment. Dziesiątki typów wyrobów pirotechnicznych: rzymskich ogni, wulkanów, wyrzutni, rakiet i petard. Jesteśmy specjalistami od pokazów pirotechnicznych, znamy rynkowe trendy i każdego dnia pracujemy nad rozwojem naszej ofertą. Na bieżąco śledzimy nowości w światowej pirotechnice, dzięki czemu jesteśmy w stanie obsłużyć najbardziej wymagających klientów. Pracujemy z pasją, realizując zamówienia hurtowe i detaliczne na terenie Polski oraz wielu krajów Europy. Kupując w hurtowni fajerwerków PyroTech pod Łodzią, masz pewność, że zaplanowany pokaz pirotechniczny wypali, a wystrzały zachwycą wszystkich widzów. Współpracuj z naszą hurtownią na zasadach B2B i zgarniaj znaczne rabaty handlowe. Służymy pomocą w wyborze asortymentu do dalszej odsprzedaży: jest w czym wybierać, na dzień dzisiejszy oferujemy ponad 3500 typów fajerwerków. Nasza oferta jest nieustannie aktualizowana. Obserwuj stronę internetową naszej hurtowni pirotechnicznej. Poluj na wystrzałowe rabaty, które pozwolą Ci kupić hurtowe ilości tanich fajerwerków. Jako znaczący gracz na krajowym rynku możemy zaproponować najwyższe rabaty handlowe i profesjonalne doradztwo. Odwiedź naszą hurtownię w Woli Grzymkowej i zrób bombowe zakupy.

Hurtownia fajerwerków PyroTech

   Wieloletnie doświadczenie w organizacji widowisk pirotechnicznych, pasja do efektownych wybuchów i kompleksowa wiedza na temat fajerwerków doprowadziła nas do rozszerzenia działalności o hurtową sprzedaż wyrobów pirotechnicznych. Tworząc pokazy pirotechniczne, sami dobrze znamy potrzeby klientów i wiemy, jak wyjść naprzeciw ich oczekiwaniom. Po latach obserwacji, testów i przygotowań otworzyliśmy profesjonalną hurtownię pirotechniczną w bliskich okolicach Łodzi. Pracujemy siedem dni w tygodniu, o każdej porze roku. Nasi partnerzy mogą liczyć na bezkonkurencyjną ofertę współpracy i szybkie dostawy. Podczas gorączkowych przygotowań do sylwestrowych pokazów fajerwerków dowozimy wyroby pirotechniczne do Twojego punktu handlowego w kilka godzin od złożenia zamówienia. Współpracując z hurtownią PyroTech, nie musisz martwić się o zatowarowanie. Rozwiń swój biznes w branży pirotechnicznej razem z nami!

Dlaczego warto kupować fajerwerki w naszej hurtowni?

   Fajerwerki to nasza pasja, skrycie marzymy, by pokazy pirotechniczne zyskały jeszcze większą popularność w całym kraju. Chcielibyśmy, żeby pokazy odbywały się coraz częściej i w związku z różnymi okazjami. Ideałem jest popularność fajerwerków godna krajów azjatyckich i Malty. Chętnie dzielimy się branżową wiedzą i doświadczeniem z dystrybutorami produktów dostępnych w naszej hurtowni fajerwerków.

Zaletami współpracy z marką PyroTech to:

 • jeden próg rabatowy dla klientów B2B, który pozwala na zakup różnorodnych wyrobów pirotechnicznych klas amatorskich i profesjonalnych,
 • listę sugerowanych cen sprzedaży detalicznej, zgodną z cennikiem naszych punktów sprzedaży,
 • wysokie narzuty cenowe pozwalające osiągnąć nawet 200% przychodu w stosunku do cen hurtowych,
 • starannie wyselekcjonowane pakiety produktów gotowych, stworzone na podstawie analizy biznesowe,
 • jesteśmy na rynku od prawie 10 lat,
 • oferujemy profesjonalne wsparcie profesjonalistów na każdym etapie współpracy,
 • pomagamy w przygotowaniu stoisk sprzedażowych i dopasowania ich do przepisów prawa,
 • banery reklamowe, dzięki którym zainteresowanie Twoimi produktami wzrośnie,
 • wybór modelu współpracy: całoroczny/sezonowy,
 • szybki dowóz chodliwego towaru, w przypadku wystąpienia braków,
 • najwyższe rabaty na rynku.

W razie zainteresowania zakupami hurtowymi fajerwerków na terenie Łodzi lub Polski zapraszamy do kontaktu poprzez formularz, bądź pod następującym numerem telefonu: 515 307 386

Hurtownia fajerwerków w Łodzi PyroTech