PyroTech-logo-pokazy-pirotechniczne-faje

Dlaczego my?

Kupujesz od profesjonalistów, dla których fajerwerki to nie tylko biznes, ale również pasja. Jesteśmy zespołem wykwalifikowanych  pirotechników, którzy na co dzień mają do czynienia z materiałami pirotechnicznymi i każdego roku przeprowadzamy dziesiątki pokazów fajerwerków. Przez cały czas pracujemy z produktami, oferowanymi w naszym sklepie z fajerwerkami. Podczas całego sezonu zużywamy tony fajerwerków.


Bezpieczeństwo

Od nas dowiesz się jak bezpiecznie przechowywać, zabezpieczać i przede wszystkim używać fajerwerków. Do każdego zakupu, dołączamy szczegółową instrukcję obsługi. Ponadto, na naszej stronie internetowej udostępniamy materiały w postaci filmów wideo przedstawiające poprawną obsługę materiałów pirotechnicznych.


Szybki kontakt i opinie eksperta

Masz pytania? Chciałbyś zasięgnąć opinii eksperta? Zadzwoń, bądź napisz do nas! Gwarantujemy szybki kontakt oraz eksperckie porady. 


Łódzka Hurtownia Fajerwerków

Dzięki długoletniej współpracy z renomowanymi producentami i importerami pirotechniki widowiskowej możemy zaoferować ponad 2 tys. rodzajów fajerwerków. Dzięki niezwykle atrakcyjnej polityce rabatowej nawet najmniejsze podmioty czy pojedyncze osoby mają zapewniony dostęp do wyjątkowo szerokiego wachlarza fajerwerków. Więcej informacji w zakładce: Zakupy hurtowe fajerwerków.


Współpraca

Jesteś przedsiębiorcą? Lubisz fajerwerki? Jeśli tak, to nawiąż z nami współpracę i zarabiaj na swojej pasji! Oferujemy możliwość wynajmu atrakcyjnych powierzchni na terenie całej Polski, pod sprzedaż fajerwerków w okresie świątecznym. Bądź, jeżeli posiadasz własną powierzchnię to zapewniamy dostęp do materiałów w cenach niższych niż hurtowe.Zapraszamy do zakupów! 

Koszyk.png