Systemy do zdalnego odpalania

W kategorii systemy do zdalnego odpalania fajerwerków znajdują się systemy umożliwiające zdalną inicjację materiałów pirotechnicznych za pomocą zapalnika elektrycznego. W ofercie sklepu z fajerwerkami znajdują się pojedyncze systemy firmy Kingdom kfe2201c umożliwiające odpalenie jednego ładunku pirotechnicznego/fajerwerku – bardzo wygodne urządzenie szczególnie w sytuacjach, w których trzeba odpalić wiele fajerwerków, a każdy z innej lokalizacji. Nie trzeba prowadzić przewodów, wystarczy w odpowiednim miejscu rozłożyć systemy i ładunki. System zdalnego odpalania pirotechniki sterowany jest za pomocą pilota zdolnego mogącego obsłużyć dziesiątki...

W kategorii systemy do zdalnego odpalania fajerwerków znajdują się systemy umożliwiające zdalną inicjację materiałów pirotechnicznych za pomocą zapalnika elektrycznego. W ofercie sklepu z fajerwerkami znajdują się pojedyncze systemy firmy Kingdom kfe2201c umożliwiające odpalenie jednego ładunku pirotechnicznego/fajerwerku – bardzo wygodne urządzenie szczególnie w sytuacjach, w których trzeba odpalić wiele fajerwerków, a każdy z innej lokalizacji. Nie trzeba prowadzić przewodów, wystarczy w odpowiednim miejscu rozłożyć systemy i ładunki. System zdalnego odpalania pirotechniki sterowany jest za pomocą pilota zdolnego mogącego obsłużyć dziesiątki urządzeń.

W sklepie internetowym z fajerwerkami PyroTech znajdują się również legendarne 20 slotowe systemy kfe2204d marki Kingdom – niezbędny składnik każdej firmy pirotechnicznej bez względu na to z jakich systemów korzystają. Ten system do zdalnego odpalania Jest doskonałym system pomocniczym cechującym się bezawaryjnością, trwałością oraz przystępną cenę.

Jeżeli jesteś zainteresowany kupnem zaawansowanego systemu wysokiej klasy do przeprowadzania widowisk pirotechnicznych zapraszamy do kontaktu.

Więcej Pokaż mniej

Systemy do zdalnego odpalania W tej kategorii nie ma produktów.