Fontanny tortowe - co i jak?

Fontanny tortowe - co i jak?

Fontanny tortowe - co i jak?

Fontanna tortowa to nic innego jak zwykła fontanna/wulkan tylko z przeznaczeniem do wbicia w tort. Fontanna tortowa różni się od zwyczajnej fontanny/wulkanu tym, że oprócz tego, że jest przeznaczona do tortu to ma owalny kształt który po całej powierzchni ma taką samą średnicę oraz jest wąska.

Rodzaje fontann tortowych.

Jest wiele rodzajów fontann tortowych. Główna różnica między nimi to kolor, wielkość oraz długość palenia. Oczywiście każda taka fontanna tortowa jak sama nazwa nosi ma cały czas nie zależnie od rodzaju takie same zastosowanie czyli do tortu. Każdą fontannę przed użyciem należy przygotować tak aby wbić do tortu bądź ciasta. Zazwyczaj trzeba zdjąć element który się wbija i założyć go na drugą stronę.

Bezpieczeństwo przy używaniu fontann tortowych.

Fontanny tortowe mają tylko jedno przeznaczenie i są do tortów bądź różnego rodzaju ciast. Wystarczy je tylko odpalić oraz oddalić się na odpowiednią odległość, która jest napisana na instrukcji dołączonej do opakowania. Dzięki szpicowi dołączonemu do każdego opakowania są stabilne oraz nie należy się obawiać, że się wywrócą. Należy zachować szczególną ostrożność podczas palenia się, a także nigdy nie lekceważyć zaleceń instrukcji obsługi dołączonej do produktu.

Hurtownia fajerwerków PyroTech.

W ofercie posiadamy małe fontanny tortowe, które świetnie ozdobią ciasto solenizanta, średniej wielkości wulkany fajerwerków, doskonałe na małe imprezy i urodziny, a także ogromne wulkany, składające się z kilku kilogramów materiału pirotechnicznego. Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty na stronie internetowej hurtowni!