Zastanawiasz się czy znamy się na tym co sprzedajemy?

Nie jesteś pewny czy kupujesz bezpieczne, wysokiej jakości fajerwerki ?

PyroTech to zrodzony z pasji młody zespół pirotechników z siedzibą w Łodzi. Naszym celem jest realizacja perfekcyjnie dopracowanych, unikatowych i nowoczesnych widowisk pirotechnicznych na terenie całej Polski. Wspieramy się najnowszymi technologiami, śledzimy i wdrażamy światowe trendy, czynnie uczestniczymy w dyskusjach z pirotechnikami z całego globu wymieniając się doświadczeniem i spostrzeżeniami. Wszystko to żeby zapewnić najwyższą jakość, satysfakcję i maksymalne bezpieczeństwo podczas organizowanych przez nas pokazów pirotechnicznych. Dążymy do tego, żeby każdy obserwator naszego pokazu poczuł się wyjątkowo, a całe widowisko było dla niego niezapomnianym przeżyciem.

Korzystamy z niezwykle szerokiego wachlarza ładunków pirotechnicznych, każde zlecenie traktujemy indywidualnie. Precyzyjnie dopasowujemy rodzaj i wielkość ładunków do miejsca, w którym wykonujemy pokaz, aby wykorzystać szczególne atuty danej lokalizacji w celu zmaksymalizowania atrakcyjności widowiska. W przypadku wcześniejszego zapoznania się z terenem strzelamy również z ciężko dostępnych miejsc, gdzie wykonanie pokazu może wydawać się trudne do przeprowadzenia ze względu na brak wystarczającej ilości miejsca czy niesprzyjające zabudowania. Wykonywaliśmy pokazy z dachów budynków, w wyjątkowo wilgotnych miejscach czy na specjalnie przystosowanych tratwach po środku zbiorników wodnych. Odpowiednie, profesjonalne przygotowanie umożliwia przeprowadzenie zleceń z pozoru niemożliwych do wykonania. Dzięki temu, że pirotechnika jest naszą pasją specyficzne zlecenia stanowią dla nas wyzwania, których chętnie się podejmiemy.

Pokazy pirotechniczne z podkładem muzycznym, dzięki zastosowaniu wysokiej klasy sprzętu i ścieżki dźwiękowej charakteryzują się bardzo wysoką jakością dźwięku. Zapewniamy, że przygotowana przez nas muzyka jest precyzyjnie zsynchronizowana z ładunkami pirotechnicznymi, co pozwala na stworzenie wyjątkowego widowiska muzyczno-pirotechnicznego.

PyroTech posiada wszystkie wymagane przez organy państwowe pozwolenia i certyfikaty. Przy realizacji zlecenia zajmujemy się wszystkimi kwestiami formalno-prawnymi. Nasze pokazy zgłaszane są odpowiednim służbom oraz uzyskujemy pozwolenie na wykonanie pokazu pirotechnicznego w określonym miejscu i czasie. Działalność klienta ograniczamy do minimum. Posiadamy polisę ubezpieczeniową.