Darmowa dostawa od 400,00 zł

Blog

Co to jest pirotechnika sceniczna?
Pokazy fajerwerków cieszą się dużym zainteresowaniem i zwykle są doceniane przez publiczność. Pirotechnika nie ogranicza się jednak jedynie do pokazów sylwestrowych na wolnym powietrzu, gdzie efekt polega na kontraście świateł i kolorów oraz czarnego nieba. Ciekawym działem pirotechniki jest pirotechnika sceniczna. Takie pokazy odbywają się na scenie w bezpośredniej odległości od uczestników imprezy. Jest wiele okazji, w trakcie których można wykorzystać przepiękne efekty i uatrakcyjnić znacznie wydarzenie.
Czytaj więcej
Czym są ciche fajerwerki?
Rosnąca popularność fajerwerków i coraz głośniejsze festiwale sztucznych ogni doprowadziły w ostatnich latach do zwiększającej się aktywności obrońców praw zwierząt podnoszących, że takie pokazy są bardzo groźne dla zwierząt. W efekcie coraz częściej dochodzi do sytuacji, gdy odwoływane są zaplanowane imprezy ze sztucznymi ogniami lub ograniczane są wydatki na pokazy fajerwerków. Jest jednak rozwiązanie, które pozwala na swobodne zorganizowanie takiego pokazu bez wywoływania wśród lokalnych zwierząt , a są to ciche fajerwerki.
Czytaj więcej
Fajerwerki na weselu – czy potrzebne jest pozwolenie?
Pary młode bardzo chętnie decydują się na uatrakcyjnienie swojego wesela i zamówienie pokazu fajerwerków. Profesjonalni pirotechnicy oferują szeroki zakres usług i mogą przygotować piękny spektakl połączony z efektami dźwiękowymi, który będzie idealnym zwieńczeniem całej imprezy. Pokaz fajerwerków to niezapomniana atrakcja, która wymaga zachowania zasad bezpieczeństwa. Czy potrzebne jest pozwolenie, aby mógł odbyć się podczas wesela?
Czytaj więcej
Gdzie najlepiej kupować fajerwerki?
Nie ma złej pory roku na to, by rozświetlić niebo fajerwerkami w zaciszu naszych ogrodów, czy przy okazji większych uroczystości. Nie musisz czekać aż do nocy sylwestrowej, by się tym cieszyć. Jednak bez względu na okoliczności – zawsze ważne jest wiedzieć, gdzie kupić fajerwerki – by cieszyć się ich splendorem, bez obawy o bezpieczeństwo własne i innych osób.
Czytaj więcej
Skąd biorą się efekty pirotechniczne?
Huk! Kolor! Wow – to mogą być tylko fajerwerki. Nie da się ich pomylić z czymkolwiek innych. Czy jednak kiedykolwiek zastanawiałeś się, w jaki sposób można uzyskać te niesamowite i zapierające dech w piersiach efekty pirotechniczne? Powstawanie fajerwerków – kilka faktów Fajerwerki po raz pierwszy powstały w Chinach ponad 1000 lat temu!
Czytaj więcej
Kiedy można używać fajerwerków w Polsce?
Pokazy fajerwerków kojarzą nam się z zabawą weselną lub sylwestrowym szaleństwem. Istnieją jednak pewne regulacje prawne dotyczące ich sprzedawania i użytkowania, które mają za zadanie wyeliminować zagrożenie dla zdrowia, a nawet życia ludzi. Każdy kupujący powinien zostać pouczony o bezpiecznym ich stosowaniu.

Czytaj więcej
Zaufane Opinie IdoSell
4.86 / 5.00 1533 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-11
realizacja szybka i zgodna z opisem
2024-06-09
POLECAM!!!!!
pixel