Darmowa dostawa od 400,00 zł

Zestaw fajerwerków na Sylwetra "Niosący światło" od Kuby z PyroTech team

2022-12-21
Zestaw fajerwerków na Sylwetra "Niosący światło" od Kuby z PyroTech team

Jako pasjonaci fajerwerków i specjaliści w tym temacie, postanowiliśmy nagrać cykl grudniowych filmików pirotechnicznych. Jest to czas, gdy zbliża się noc sylwestrowa, kiedy to fajerwerkami wita się Nowy Rok. Nagrania przedstawiają propozycje, czyli zestawy fajerwerków na Sylwestra od członków naszego zespołu. Takie zestawy sylwestrowe sprawdzą się do prywatnego wykorzystania. Tym razem przedstawiamy zestaw sylwestrowy przygotowany przez Kubę.


Rozświetlone błyskami niebo, efekt silnie migoczącego światła oraz ciepło błyszczących iskier to cechy, które wyróżniają zestaw "Niosący światło" od Kuby z PyroTech team. Jego propozycja to starannie dobrane jakościowo produkty, które gwarantują spójny i przemyślany pokaz. Gotowy zestaw sylwestrowy zaprezentowany na nagraniu dostępny jest w sprzedaży w naszej hurtowni. Nagranie można zobaczyć tutaj https://www.youtube.com/watch?v=OGIRhBNEEto.


Sylwestrowy zestaw fajerwerków


Zestaw fajerwerków na Sylwestra przygotowany przez Kubę składa się z trzech elementów: fleszów, wyrzutni i fontanny.


Na początek Kuba wybrał flesze, czyli cztery 60-sekundowe stroboskopy odpalane lontowo. Rozstawione obok siebie zapewnią migające światło. Efekt wizualny można obejrzeć tutaj https://hurtownia-fajerwerki.pl/product-pol-121-STROBOSKOP-FLASH-60-sec-Lontowy-CS1125A-60-Surex-4-szt.html?query_id=2.


Kiedy flesze się skończą lub w połowie ich działania, Kuba proponuje odpalić fontannę, która generuje efekt strzelających, skwierczących iskier. Nagranie https://hurtownia-fajerwerki.pl/product-pol-2169-WULKAN-FONTANNA-8-Srebrne-iskry-F20803-Superpower.html.


Na koniec Kuba proponuje przysłowiową wisienkę na torcie, czyli wyrzutnie fajerwerków Watchdog. Ta energiczna wyrzutnia ma ponad 50 sekundowe działanie i 78 kolorowych strzałów, wystrzeliwanych z pionowych i kilku kątowych moździerzy. Wyrzutnia umieszczona w kartonie jest solidna i wygodna w użyciu. Do tego jest lont główny oraz lont rezerwowy w razie niezadziałania pierwszego lub przerwy w wystrzale. Jak radzą nasi eksperci, należy zwrócić uwagę który lont jest głównym przy odpalaniu. Jak również na oznaczony kierunek ustawienia wyrzutni względem widowni. Jest to ładunek o najwyższej klasie dostępnej do użytku amatorskiego. Kuba bardzo poleca tą wyrzutnię, która ma pod koniec efektowny finał. Można to obejrzeć tutaj https://hurtownia-fajerwerki.pl/product-pol-2281-WYRZUTNIA-WATCHDOG-SFC2078M1-SUREX.html?query_id=1.


Warto dodać, że zestaw fajerwerków na Sylwestra autorstwa Kuby, można też odpalić zdalnie, czyli zrobić półprofesjonalny pokaz pirotechniczny. Wystarczy dokupić niedrogi zapalnik i odpalić fajerwerki za pomocą pilota.


W składzie sylwestrowego zestawu od Kuby znajdują się:

 

  • WYRZUTNIA - WATCHDOG - SFC2078M1 - SUREX - 1 szt.
  • STROBOSKOP FLASH 60 sec. - Lontowy - CS1125A-60 - Surex - 4 szt.
  • WULKAN / FONTANNA 8" - Crackling - F20803C - Superpower - 1 szt


Link do zestawu fajerwerków https://hurtownia-fajerwerki.pl/product-pol-2968-Zestaw-sylwestrowy-Niosacy-swiatlo-od-Kuby-z-PyroTech-team.html?query_id=7.

Zaufane Opinie IdoSell
4.86 / 5.00 1573 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-23
Szybka realizacja, towar spełnia oczekiwania, polecam i na pewno dokonam kolejnych zakupów
2024-07-09
Wszystko perfekcyjnie, jestem zadowolony z produktów jak i szybkiej realizacji przesyłki.
pixel